آموزش و سرگرمی

عکس/ ظاهر خاص “پنه لوپه کروز” بازیگر اسپانیایی!

پنه لوپه کروز بازیگر مشهور 49 ساله اسپانیایی هنگام فیلمبرداری تبلیغاتی جدیدش خیره کننده و زیبا به نظر می‌رسد.

وقت صبح– پنه لوپه کروز بازیگر 49 ساله برای ضبط تبلیغات جدیدی با یک لباس سبز رنگ در غرفه گل  فروشی مانند همیشه زیبا به نظر می‌رسد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، پنه لوپه کروز بازیگر اسپانیایی هنگام فیلمبرداری یک آگهی تبلیغاتی در مادرید بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

این بازیگر 49 ساله ظرافت و زیبایی خود را با پوشیدن یک لباس سبز در هنگام فیلمبرداری صحنه هایی در یک غرفه گل جذاب به نمایش گذاشته است.

موهای بلند ژولیده و نامرتبط این خانم بازیگر حس خاصی به این مجموعه اضافه کرده است. پنه لوپه برای تکمیل ظاهر شیک خود، یک جفت کفش سبز رنگ پوشیده بود.

آرایش او نیز زیبایی طبیعی خانم بازیگر مشهور را به نمایش گذاشته بود. به ویژه چشم‌های مسحورکننده‌اش که با خط چشم مشکی آراسته شده بود. پنه لوپه در این عکس‌ها توسط شکوفه‌های رنگارنگ گل‌های متفاوت احاطه شده است.

ظاهر زیبا پنلوپه کروز برای فیلمبرداری تبلیغاتی

پروژه جدید و هیجان انگیز خانم بازیگر

پنه لوپه کروز و اسکارلت جوهانسون ممکن است بار دیگر در پروژه‌ای جدید با یکدیگر همکاری کنند.

این دو هنرپیشه در سال 2008 در داستان مثلث عشقی جذاب وودی آلن به نام ویکی کریستینا بارسلونا نقش آفرینی کرده بودند.

اکنون مذاکراتی برای نقش آفرینی آن‌ها در کنار مایکل فاسبندر و اوون ویلسون در یک فیلم نتفلیکس به کارگردانی نانسی مایرز در جریان است.

پروژه پیش رو، با نام موقت «پاریس پارامونت»، نوید یک تولید بزرگ را می‌دهد. به گزارش وقت صبح این فیلم داستان دو بازیگر را روایت می‌کند که به تازگی و پس از تجربه پستی و بلندی‌های عشق باید دوباره سر صحنه فیلمبرداری حاضر شوند.

در حالی که مذاکرات برای مشارکت بازیگران در پاریس پارامونت ادامه دارد و ملاحظات بودجه با دقت در حال انجام است، تایید رسمی حضور این دو خانم بازیگر هنوز اعلام نشده است. طرفداران مشتاقانه منتظر به روزرسانی‌های بیشتر در مورد این همکاری سینمایی هستند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا