آموزش و سرگرمی

عکس/ طعنه تند و تیز کیمیا علیزاده به اطرافیان اش

کیمیا علیزاده ملی پوش پیشین تکواندوی کشور، طبق روال روزهای گذشته با انتشار متنی عجیب اطرافیانش را به باد انتقاد گرفته است.

وقت صبح– ظاهرا رفتارهای عجیب کیمیا علیزاده در فضای مجازی تمامی ندارد. او به قدری درگیر حواشی و جنجال های روزمره اش شده است که حتی گلایه منتقدانش را هم نمی بیند.

صفحه شخصی کیمیا در اینستاگرامش این روزها تماما حاوی مطالب عجیب و طعنه آمیزیست که حتی طرفدارانش را نیز عاصی کرده است.

او در جدیدترین فعالیتش متنی پر از کنایه و طعنه نسبت به اطرافیان نزدیکش منتشر کرده که باعث واکنش های منفی از سمت مخاطبینش شده است.

عکس/ طعنه تند و تیز کیمیا علیزاده به اطرافیان اشبه باور اغلب کاربران و کارشناسان ورزش، علیزاده آنچنان در منجلاب حواشی به دام افتاده است که اگر برای رهایی خودش تلاشی نکند کم کم نام و پیشه اش در ورزش به فراموشی سپرده خواهد شد.

بخوانید: عکس/ دلگرمی دادن ناراحت کننده کیمیا علیزاده به خودش بعد از طلاق

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده در ۱۹ تیر ۱۳۷۷ در کرج و در خانواده‌ای آذربایجانی زاده شد. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ با حامد معدنچی، والیبالیست پیشین، ازدواج کرد.وی نخستین و تنها زن ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در بازی‌های المپیک، برنده مدال شده‌ است.

در ۱۸ دی ۱۳۹۸ برخی خبرگزاری‌ها از بازنگشتن وی از سفر به کشور هلند خبر داده و اعلام کردند که وی در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو با پرچم کشور هلند بر روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

در ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان هنوز موفقیتی بدست نیاورده و در مسابقات قهرمانی اروپا حذف شد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا