آموزش و سرگرمی

عکس/ صمیمیت همسر سابق شهاب حسینی با بهروز وثوقی

پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی زندگی دوگانه‌ای را بین ایران و آمریکا می‌گذراند.

به گزارش وقت صبح، پریچهر قنبری با انشتار عکس زیر خبر از ملاقاتش با بهروز وثوقی در آمریکا را داد.

پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی با بهروز وثوقی صمیمی است.

پریچهر قنبری پس از ۲۰ سال به تئاتر برگشت

پریچهر قنبری، همسر سابق شهاب حسینی پس از ۲۰ سال دوباره با نمایش «دریبل» نوشته داریوش علیزاده. به کارگردانی سعید دشتی روی صحنه تئاتر می‌رود.

تسنیم: قنبری که در سال ۷۶ در نمایش «بر کرانه باد» به کارگردانی مینا ابراهیم‌زاده در کنار شهاب حسینی به ایفای نقش پرداخته بود.

همچنین در فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی سید شهاب حسینی نقش کوتاهی را برعهده داشته است.

شهاب حسینی مرداد و شهریور امسال در سالن اصلی تئاتر شهر نمایش «اعتراف» را روی صحنه برده بود. که با وجودعدم اعلام فروش قطعی آن، گفته‌ها از فروش میلیاردی آن می‌گوید.

شهاب پردیس تیاتر راه می اندازد!

شهاب حسینی پیش از آغاز نمایش در نشست خبری از تلاشش برای راه‌اندازی یک پردیس تئاتر گفته بود. که البته هنوز اخباری مبنی بر شروع به ساخت یا کار آن در میان نیست.

با این حال به نظر می‌رسد دامنه فعالیت خانواده حسینی در تئاتر به شکل جدی‌تری ادامه پیدا خواهد کر. د که با تأسیس پردیس جدی‌تر خواهد شد.

از دیگر عوامل می‌توان به مهدی سلسله (تهیه‌کننده)، حنیف سروری (جانشین تهیه و مجری طرح). رها جهانشاهی (دستیار و برنامه‌ریز)، سعید دشتی (طراح صحنه)، ایمان اسکندری (طراح لباس و نور)، کارنگ طیاری (گرافیست). سید علی سجادی (ساخت تیزر)، نوشین تبریزی (عکاس) و سارا حدادی (مشاور رسانه‌ای و تبلیغات) اشاره کرد.

دیگر بازیگران این نمایش متعاقبا اعلام خواهند شد.

دریبل به نویسندگی داریوش علیزاده و به کارگردانی سعید دشتی از نیمه‌ی مهر ماه در سالن شماره دو تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا