آموزش و سرگرمی

عکس صمیمانه پژمان جمشیدی و خواهر مهاجرت کرده‌اش

به تازگی عکسی از پژمان جمشیدی و خواهرش منتشر شده که چند سالی است به کانادا مهاجرت کرده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر پژمان جمشیدی با ریش و هیبتی جدید ظاهر شده است. او این روزها اجرای برنامه پیش گو در شبکه نمایش خانگی را بر عهده دارد.

پژمان جمشیدی و خواهرش عکس صمیمانه گرفتند.

سخت‌ترین تجربه از نظر پژمان جمشیدی

برای حفظ دیالوگ مشکلی نداشتم. تنها خصوصیت خوبم در زندگی، حفظیاتم است. من ریاضی خوانده ام. تمام قضایای هندسه را حفظ می‌کردم. اگر در امتحان یک عدد عوض می‌کردند بدبخت می‌شدم ولی بازی در تئاتر، بخصوص نمایش «آرسنیک…»، نسبت به کارهای قبلی‌ام سخت‌تر بود.

تئاتر کار سختی است چون خودتان هیچ تعریفی از این کار ندارید و کنار بازیگرانی بازی می‌کنید که یکسری از آن‌ها تئاتری هستند. عده‌ای هم از کار تصویر آمده‌اند و تحصیلاتشان در این رابطه است.

به همین دلیل وقتی در کنار این بچه‌ها بازی می‌کنید، هر کاری بکنید، معلوم نیست درست باشد. مثل وقتی که یکی از بچه‌ها کنار من فوتبال بازی می‌کند و زیرچشمی نگاه می‌کند که بازی‌اش درست بوده و این حرکت در فوتبال تعریف شده یا نه؟

من وقتی به کاری وارد می‌شوم، سعی می‌کنم بازی نکنم، بلکه آدمی بشوم که نقشش را برعهده دارم. فکر می‌کنم اگر آن آدم بود، همین رفتار را می‌کرد. شاید در بازی‌ام ایراداتی باشد اما دارم تلاش می‌کنم تا بهتر بشوم.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا