آموزش و سرگرمی

عکس/ شوک بزرگ سجاد غریبی؛ هالک ایرانی روی تخت بیمارستان

سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی با منتشر کردن تصویر عجیبی در اینستاگرام اش نشان داده که بیمار است و راهی بیمارستان شده است.

وقت صبح- سجاد غریبی ورزشکار پرحاشیه فضای مجازی پس از وقفه ای طولانی بار دیگر با رفتارهای نمایشی‌اش به شبکه‌های اجتماعی برگشته است.

غریبی که سال گذشته از سوی برخی از ورزشکاران و فعالان مجازی به ورزشکاری فیک و فتوشاپی متهم شده بود در همان برهه از طرفداران اش تقاضا کرد که دیگر او را در اینستاگرام اش دنبال نکنند.

البته تصاویر منتشر شده غیرواقعی و دستکاری شده از سوی این ورزشکار در صفحه شخصی اش سبب شد که حتی مورد انتقاد و سرزنش شدید مربی‌اش قرار بگیرد.

عکس/ شوک بزرگ سجاد غریبی؛ هالک ایرانی روی تخت بیمارستاناما حالا چند ماهی است که این جوان اهوازی با ادعاهای پر سر و صدایی به فضای مجازی برگشته و‌ مدعی شده که تصمیم دارد در مسابقات مهمی شرکت کند.

در همین رابطه ساعات گذشته غریبی با انتشار استوری عجیبی در صفحه شخصی اش نشان داده که بیمار شده و راهی بیمارستان شده است.

البته برخی از کاربران معتقدند او برای جلب توجه در نزد طرفداران اش این اقدام نمایشی را انجام داده است.

بخوانید: عکس/ ادعای عجیب سپهر حیدری؛ ناصر محمدخانی اسطوره بی تکرار فوتبال است!

 خط و نشان هالک ایرانی برای رقبای خیالی اش!

به گزارش وقت صبح، سجاد غریبی ورزشکار جنجالی ملقب به هالک ایرانی مدتی است با فعالیت‌های حاشیه ای اش بار دیگر به شبکه های اجتماعی برگشته است.

اما نکته عجیب این موضوع این است که او این بار مدعی شده برخلاف سال گذشته برای خلق یک شگفتی و اتفاقی بزرگ به میادین ورزشی آمده است.

حتی او در روزهای اخیر با انتشار یادداشتی معنادار در صفحه شخصی اش اعلام کرد که اگر با قدرت بدنی جدید امسال در مسابقات سال گذشته ظاهر میشد هرگز اتفاقات پارسال رخ نمی‌داد.

البته او‌ در این مدت روزانه با انتشار ویدئوهایی در اینستاگرام اش تغییرات ظاهری و افزایش قدرت بدنی اش را به رخ منتقدان اش کشیده است.

در همین خصوص سجاد غریبی در تازه ترین فعالیت‌اش در فضای مجازی با نمایش ویدیویی از تمرینات تازه اش نشان داده که به طور جدی در حال آماده سازی برای مسابقه ای در کشور چک است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا