آموزش و سرگرمی

عکس/ سپهر حیدری به بهانه سرمربی ژاپن به کی روش حمله کرد!

سپهر حیدری کاپیتان سابق تیم پرسپولیس، با انتشار پیام جنجال برانگیزی در صفحه شخصی اش به بهانه سرمربی ژاپن بار دیگر به کی روش حمله کرده است.

وقت صبح– اقدام جالب سرمربی تیم ملی ژاپن بعد از شکست در مقابل کرواسی واکنش های متفاوت و عجیبی را در کشورمان در پی داشته است.

اما عجیب ترین این بازتاب ها از سوی بازیکنان پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران در روزهای اخیر بوده است.

چرا که اغلب آنها با انتشار تصویری از لحظه تعظیم موریاسو به هواداران ژاپنی او را با رفتار کارلوس کی روش سرمربی تیم ایران مقایسه کرده اند.

در همین خصوص سپهر حیدری ستاره سابق تیم پرسپولیس که در روزهای پیشین علیه کی روش مطلبی را منتشر کرده بود، بار دیگر با انتشار متنی به او حمله کرده است.سپهر حیدری به بهانه سرمربی ژاپن به کی روش حمله کرد!این بازیکن سابق تیم ملی با انتشار تصاویری از دو مربی ایران و ژاپن،در این یادداشت تند و تیز نوشته است:

اگر مربی ژاپن 90 درجه با اون نتایج عالی خم میشه تا از مردمش عذرخواهی کنه اونم به خاطر باخت تو ضربات پنالتی جلوی نایب قهرمان دوره قبل، آقای کی روش شما با 5 ناکامی در 5 جام معتبر و خوردن 6 گل به این نتیج افتضاح افتخار میکنی؟

انتظار قدردانی از چه عملکردی داری؟ با این کارنامه درخشان باز باید در تیم ملی شانس ماندن داشته باشی؟

بخوانید: عکس/ حمله تمام عیار سپهر حیدری به کارلوس کی روش

سرمربی ژاپن تا زانو در برابر مردمش خم شد و تعظیم کرد؛ مدیران ورزشی ما طلبکار هم هستند

به گزارش دنیای اقتصاد، بعد از حذف سامورایی ها سرمربی ژاپن مقابل تماشاگران تا زانو تعظیم کرد و از آنها بابت حذف تیم ملی عذرخواهی کرد.

همه دنیا این حرکت را دیدند و ستودند، اما طبیعی بود که موضوع در ایران معنا و مفهوم بیشتری پیدا کند؛ جایی که تیم ملی با بدترین شکست تاریخش از قطر برگشت، اما نه‌ تنها هنوز هیچ‌کس یک عذرخواهی خشک و خالی هم نکرده، بلکه برخی مواضع آقایان بوی طلبکاری می‌دهد.

نکته تاسف‌ بارتر این است که چنین داستانی فقط محدود به فوتبال هم نمی‌شود. متاسفانه فرهنگ نپذیرفتن خطا و عذرخواهی نکردن، ریشه‌های عمیق‌تری در کشور ما دارد و خیلی اوقات در رفتار مسوولان دولت هم به چشم می‌خورد.

بسیار به ندرت دیده‌ایم که کسی خطا کند و حاضر باشد ضمن پذیرش آن، به جبران مافات بپردازد. نخستین گام اصلاح مشکلات، پذیرفتن کم و کاستی است و زمانی که شما این گام را برندارید، عملا روند بازسازی آغاز نخواهد شد.

طعنه‌آمیز اینکه در مورد مصداق خاص تیم ملی فوتبال، آن اوایل تصور می‌کردیم این ما هستیم که می‌توانیم از رفتار حرفه‌ای کارلوس کی‌روش الگو بگیریم، اما گویا این او بود که رفته رفته شبیه خیلی از ما شد!

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا