آموزش و سرگرمی

عکس/ سنگ تمام همسر علی دایی در روز تولد شهریار!

مونا فخر آذری همسر علی دایی به مناسبت تولد همسرش عکسی دو نفره از خود و علی دایی منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، در این پست مونا فخر آذری عکسی در کنار عکسشان متنی سراسر ستایش‌آمیز درباره علی دایی نگاشته است.

مونا آذرفرخی همسر علی دایی در روز تولد شهریار سنگ تمام گذاشته است.

۵۴ سالگی شهریار فوتبال ایران

علی دایی، معروف‌ترین و معتبرترین چهره فوتبال ایران در جهان، در شناسنامه متولد اول فروردین ۱۳۴۸ است اما واقعیت این است که او در روز ۱۴ بهمن به دنیا آمده است.

طرفداری: رکوردهای علی دایی، توان بالایش در بروز استعدادها و گلهای فراوانی که برای تیم ملی ایران به ثمر رسانده از او یک مهره نخبه و غیر قابل تکرار در تاریخ فوتبال ایران ساخته است.

علی دایی ۵۴ساله شد اما گویا بیشتر از این سن برای فوتبال ایران شهرت و اعتبار به بار آورده است. دایی ۵۴ساله است اما افتخاراتی که برای فوتبال ایران خلق کرده به جز ۵۴ سال عمرش حتی ۵۰ سال قبل از تولدش را هم تحت تاثیر خود قرار داده است.

علی دایی بیشتر از همه مردانی که در تاریخ برای ورزش ایران افتخار آفریدند در قالب آفرینش ترانه‌های خوب ایرج جنتی عطایی می‌گنجد، او ابرمرد، بزرگ موندنی و طلایه دار نور در ورزش ایران بوده است.

تولد علی دایی را به او، خانواده‌اش و جامعه فوتبال ایران تبریک می‌گوییم و از خدای بزرگ می‌خواهیم همواره به او که همیشه برای مردمش کوشیده و غم مردم را خورده است، تندرستی عطا کند.

همین روزها که در خوی زلزله آمده است، او یکی از مهم‌ترین مردانی است که صادقانه و با تمام توان برای مردم وطنش تلاش می‌کند.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا