آموزش و سرگرمی

عکس/ سفره معمولی نوروزی مهدی قائدی و همسرش در دبی!

مهدی قائدی بازیکن تیم شباب الاهلی و همسرش ستاره معصومی تصویری از سفره عید نوروزشان منتشر کردند که بسیار معمولی است.

وقت صبح- مهدی قائدی و همسرش که معمولا با زندگی لاکچری شان مورد انتقاد بخشی از کاربران هستند، حالا با سفره معمولی شان مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

سفره معمولی نوروزی مهدی قائدی و همسرش در دبی

سفره این دو به دور از تجمل گرایی است و سین های هفت سین مطابق رسم و رسوم ایرانی چیده شده است.

آن ها در ادامه این تصویر به دنبال کنندگان خود سال نو را تبریک گفته اند.

بخوانید: ماجرای دستگیری “مهدی قائدی” و همسرش در تهران چیست؟

پیشنهاد لیگ پرتغال به مهدی قائدی

قائدی ستاره سابق استقلالی ها که در الاهلی امارات دوران پرفراز و نشیبی را سپری می کند، از یک تیم پرتغالی پیشنهاد دارد و می خواهد در پایان فصل از الاهلی جدا شده و زندگی ورزشی جدیدی را در قاره سبز آغاز کند.

به گزارش خبر ورزشی، در این مورد نظر همسر مهدی هم اهمیت بسیاری دارد ولی به هر حال قائدی آن قدر که در استقلال بازی می‌کرد و دیده می‌شد، در تیم الاهلی بازی نمی‌کند و از طرفی دوست دارد مثل همشهری‌اش مهدی طارمی پیشرفت کرده و در تیم‌های مطرح اروپایی بازی کند.

طارمی هم پله پله بالا رفت و حالا در یکی از تیم‌های معتبر اروپایی روزهای بسیار خوبی را سپری می‌کند راهی که قائدی باید برود و البته خیلی‌ها می‌گویند او برای رسیدن به آرزوهای ورزشی خود حتماً باید قدرت جسمانی خود را بالا ببرد.

او نسبت به قائدی از قد مناسب تری برخوردار است ولی شاید تکنیک انفرادی قایدی را نداشته باشد. با این حال ستاره ایرانی الاهلی احساس می‌کند که در پایان فصل می‌تواند به پیشنهاد اروپایی خود بیشتر فکر کند و با رضایت مسئولان الاهلی جدا شود.

گفتنی است مهدی قائدی در پایان این فصل یک فصل دیگر هم با الاهلی امارات قرارداد دارد چراکه چندی قبل به مدت ۱۸ ماه قراردادش را تمدید کرده بود.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا