آموزش و سرگرمی

عکس/ سرو صدای علیرضا نیکبخت و همسرش با یک سلفی عاشقانه

همسر علی رضا واحدی نیکبخت با انتشار یک سلفی عاشقانه در صفحه شخصی اش به تمامی اخبار جدایی شان خاتمه داده است.

وقت صبح– در روزهای گذشته نام خانواده نیکبخت با اخباری عجیب و تلخ بر سر زبان ها افتاده بود. چرا که برخی رسانه های داخلی اخباری مبنی بر جدایی نیکبخت و همسرش منتشر کرده بودند.

اما واکنش های جداگانه نیکبخت و همسرش و همچنین بررسی های ما نشان داد که این اخبار شایعاتی بیش نبوده اند.

سرو صدای علیرضا نیکبخت و همسرش با یک سلفی عاشقانهدر همین رابطه همسر نیکبخت به تازگی با منتشر کردن تصویری عاشقانه از خودش و همسرش و دلنوشته ای احساسی به شکل تلویحی خبر طلاقشان را تکذیب کرده است.

بخوانید: عکس/ علیرضا نیکبخت به ماجرای طلاق اش پایان داد

نیکبخت واحدی: مگر دیوانه‌ام برای شکست پرسپولیس دعا کنم؟

ستاره پیشین پرسپولیس اعتقاد داشت بنا به صلاحدید کادر فنی نیمکت نشین شده است و برای شکست تیم هم دعا نکرده است.

علیرضا نیکبخت واحدی ۱۳ سال قبل پیراهن سرخپوشان تهرانی را بر تن می کرد، او در تاریخ دوم خرداد ۱۳۸۸ بعد از بازی با الشباب عربستان گفت‌وگویی با خبرورزشی انجام داد و در خصوص نیمکت نشینی‌اش مقابل حریف در لیگ قهرمانان آسیا توسط وینگادا سرمربی پرسپولیس، اظهار داشت: بنا بر صلاحدید کادر فنی نیمکت نشین شده بود و نیمه دوم به میدان رفتم.

اما قسمت جالب این گفت‌وگو به شکار تصاویر تلویزیونی و زمزمه وی روی نیمکت تیم بود که برخی ها ادعا داشتند نیکبخت نیمکت نشین برای شکست پرسپولیس دعا می کند.

ولی خودش اینجوری توضیح داد: مگر دیوانه ام برای شکست تیم دعا کنم؟ موفقیت پرسپولیس موفقیت من هم است. ضمن اینکه شنیده بودیم روی تصاویر تلویزیونی لب خوانی می کنند تا تخلف بازیکن یا مربی ثابت شود اما نشنیده بودیم از روی تصاویر تلویزیونی ذهن خوانی کنند و متوجه شوند من در حال دعا کردن برای شکست سرخپوشان باشم.

اتفاقا من برای شکست الشباب و پیروزی پرسپولیس روی نیمکت دعا کردم و خوشحالم که دعای من مستجاب شد و به مرحله بعد صعود کردیم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا