عکس/ زنی زیبا با یک روح ۳۰۰ ساله ازدواج کرد!

یک مراسم عروسی کاملا متفاوت و تکرار نشدنی، عروس به تنهایی مقابل چشم میهمانان ایستاده بود و با روح مردی که سال‌ها پیش از دنیا رفته پیمان ازدواج می‌بست.

به گزارش وقت صبح  زنی که مدت‌ها در جستجوی همسر آینده مناسب خود بوده در یک اقدام عجیب تصمیم به ازدواج با روح دزد دریایی گرفت که بیش از ۳۰۰ سال پیش از دنیا رفته بود.

«آماندا تیگو» ۴۵ساله با روح یکی از دزدان دریایی به نام «جک» که بیش از ۳۰۰ سال پیش و در سال ۱۷۰۰ از دنیا رفته بود ازدواج کرد.

این زن که برای خود مراسم ازدواج عجیبی برپا کرده می‌گوید: هیچ مردی برای زندگی با خود مناسب ندیدم برای همین تصمیم گرفتم با روح یکی از دزدان دریایی که به نظرم مرد مورد علاقه من بوده است ازدواج کنم.

اعضای خانواده و دوستان این زن به تصمیم متفاوت او احترام گذاشته و در مراسم ازدواج خاصی که بدون حضور داماد برگزار می‌شد شرکت کردند، این زن با پوشیدن لباس عروس روی آبهای ایرلند و داخل قایق با روح مورد علاقه‌اش ازدواج کرد.

همه چیز مثل یک مراسم ازدواج معمولی بود فقط تنها تفاوت آن نبود داماد بود که به عقیده‌ی عروس خانم روح او در آنجا حضور داشت.

رابطه میان انسان و روح

«اماندا» در گفتگو با دیلی استار گفت: این یک رابطه صمیمی و واقعی میان من و روح اوست. هیچ کس رابطه عمیق و پرعشق ما را درک نمی‌کند ولی من واقعا با او ازدواج کرده‌ام و این ارتباط عاطفی را حس می‌کنم.

او که هرگز همسر خود را از لحاظ فیزیکی و در واقعیت ندیده است فکر می‌کند همسر روحش شبیه کاپیتان جک در دزدان دریایی کارائیپ است.

جالب است که این زن ادعا می‌کند از سال ۲۰۱۴ با روح مرد مورد علاقه‌اش ارتباط داشته و لحظات خوبی را با او سپری کرده است، تماشای تلویزیون و حتی رانندگی در کنار روح دزد دریایی یکی دیگر از بخش‌های جالب گفتگوی این عروس با دامادی خاص است.


خروج از نسخه موبایل