آموزش و سرگرمی

عکس/ زمینه سازی مرموز هالک ایرانی برای یک بازگشت جنجالی

سجاد غریبی، چهره پرسروصدای فضای مجازی با انتشار یک تصویر، خبر از بازگشت جنجالی خود داده و فضا را برای حضور دوباره اش آماده کرده است.

وقت صبح – سجاد غریبی که در فضای مجازی به هالک ایرانی شهرت دارد، نخستین بار سال 96 تصاویری از عضله های نامتعارف اش در اینستاگرام منتشر کرد و مورد توجه قرار گرفت.

پس از آن هم جنجال های او بالا گرفت و خبر رسید که او قرار است با مارتین فورد، مشهور به ترسناک‌ترین مرد روی کره زمین ۲ آوریل ۲۰۲۲ (۱۳ فروردین ۱۴۰۱) در لندن مباربزه کند.

اما بعد مارتین فورد به دلیل سیاه نمایی های سجاد غریبی این مبارزه را لغو کرد.

5 ماه بعد هم سجاد غریبی در دبی با آلمات باخیتوویچ معروف به گوریل قزاق مبارزه کرد و به شکلی مضحک از او شکست خورد.

این مسئله سبب شد تا سجاد غریبی به شدت مورد انتقاد قرار بگیرد و پس از آن از فضای مجازی خداحافظی کند.

حالا پس از گذشت 13 ماه از این ماجرا او یک استوری در اینستاگرام اش منتشر کرده و گفته که قرار است جنجال های اخیرش را از سر بگیرد. اما جزئیاتی درباره برنامه اش منتشر نکرده است.

عکس/ زمینه سازی مرموز هالک ایرانی برای یک بازگشت جنجالی

بخوانید: عکس/ شوک بزرگ سجاد غریبی؛ هالک ایرانی روی تخت بیمارستان

سجاد غریبی با این ژست پوشالی کاربران را خشمگین کرد!

به گزارش وقت صبح، سجاد غریبی چهره پرحاشیه فضای مجازی که خودش را هالک ایرانی نامیده پس از یک سال دوری بار دیگر به شبکه های اجتماعی برگشته است.

البته او در همان روزهای ابتدایی مدعی شده که این بار متفاوت و جدی تر از گذشته بازگشته و قرار است در مسابقات بزرگی هم شرکت کند.

اما روند دوباره فعالیت‌های حاشیه‌ای این چهره در صفحه اینستاگرام اش گویای این موضوع است که او رفتار های نمایشی و جنجالی اش را ترک نکرده است.
در همین خصوص غریبی در ساعات گذشته ویدئویی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که با واکنش‌های منفی کاربران مجازی مواجه شده است.

این ورزشکار خبرساز با نمایش فیلمی از خودش سعی دارد که قدرت و هیبت پوشالی اش را به رخ دنبال کنندگان خود بکشد، اما فضای نمایشی و غیر واقعی ویدئو برخلاف تصورات اش عمل کرده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا