آموزش و سرگرمی

عکس/ زمانی که مهراب قاسمخانی و عادل فردوسی پور در تلویزیون بودند!

مهراب قاسمخانی عکس‌هایی از جوانی‌های خود در زمان حضور در تلویزیون منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، در یکی از این عکس‌ها مهراب قاسمخانی در کنار عادل فردوسی‌پور در یکی از برنامه‌های صداوسیما دیده می‌شود.

مهراب قاسمخانی و عادل فردوسی پور در تلویزیون بودند

کیهان: مهراب قاسم‌خانی اظهار فضل نکند!

روزنامه کیهان نوشت: «یک فیلم‌نامه‌نویس از تیترهای کیهان درباره لزوم اعدام مفسدان اقتصادی و تهدید انصارالله یمن به مقابله به مثل با آل سعود و رژیم امارات ابراز ناخرسندی کرد.

مهراب قاسم‌خانی با اشاره به دو تیتر کیهان «انتظار مردم از برخورد با مفسدان اقتصادی؛ دو صد گفته چون نیم اعدام نیست» و «سخنگوی انصارالله خطاب به شرکت‌های بین‌المللی؛ موشک‌ها در راه است – دبی، ابوظبی و ریاض را تخلیه کنید»،

در اینستاگرام نوشت: این میزان قلب‌های رئوف و بی‌کینه، این همه ذهن‌های آرام و مملو از عشق و انسانیت، این مقدار روح‌های بخشنده و آکنده از صلح، اونم توی تحریریه یک نشریه، واقعا رشک‌برانگیزه خوش به حال دوستان و خانواده‌ها و فرزندان این عزیزان که میتونن این حجم از مهربانی و عطوفت رو از نزدیک لمس کنن.

به نظر می‌رسد آقای قاسم‌خانی و نظایر وی که درباره هر موضوع – فارغ از سواد و دانش – اظهار نظر می‌کنند، به جای پرداختن به آن، ابتدا باید یک عذرخواهی بزرگ از مردم به خاطر تبدیل شدن به بازیچه‌های ستادهای انتخاباتی انجام دهند.

آن‌ها یا تشخیص نداشتند و مردم را فریب دادند یا با علم، این فریب را مرتکب شدند که اکنون مردم باید با دلار ۱۰-۱۱ هزار تومانی و سکه ۴ میلیون تومانی و تورم‌های چند ده درصدی دست به گریبان باشند. اگر هم واقعا چیزی سرشان نمی‌شود، دیگر در مسائلی که قدرت تشخیص ندارند، اظهار فضل نکنند. »

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا