آموزش و سرگرمی

عکس/ رونمایی علیرضا نیکبخت از هنر خانگی جدیدش

همسر علی رضا واحدی نیکبخت با منتشر کردن عکس عجیبی از همسرش، این پیشکسوت سابق استقلال را سوژه کاربران کرده است.

وقت صبح– ظاهرا شرایط زندگی نیکبخت و همسرش به روال عادی خودش برگشته است. چرا که فعالیت های حاشیه ای خودشان را مثل گذشته از سر گرفته اند.

مدتی بود که واحدی نیکبخت و همسرش با انتشار مطالبی مشکوک و پر از کنایه و طعنه طرفداران خود را ناراحت کرده بودند.

اما به تازگی با نمایش تصاویر سفرشان به زادگاه نیکبخت یعنی مشهد و ابراز علاقه به یکدیگر، ابهامات هواداران را برطرف کرده اند.

در همین رابطه مونا نیکبخت اخیرا عکسی منتشر کرده که در آن نیکبخت در حال آشپزی کردن است.

رونمایی علیرضا نیکبخت از هنر خانگی جدیدشنمایش این تصویر در فضای مجازی بازخوردهای متفاوتی را در پی داشته است. اما اعلب کاربران از اینکه واحدی نیکبخت و همسرش کماکان کنار یکدیگر هستند و جدایی شان شایعه ای بیش نبوده است ابراز خوشحالی کرده اند.

بخوانید: عکس/ همسر نیکبخت با یک استوری عاشقانه غوغا به پا کرد

بیوگرافی علی رضا نیکبخت واحدی

نیکبخت واحدی مدلینگ ایرانی در نهم تیر 1359 در مشهد متولد شده است. او مهاجم اسبق تیم استقلال و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بوده است. او در مدلینگ فعالیت دارد و به عنوان مدل تبلیغاتی با برندهای معروف همکاری دارد.

آشنایی او با دختری در فیسبوک باعث شد که برای اولین بار ازدواج کند. اما نهایتا سه سال بیشتر دوام نیاورد. او می گوید: در این رابطه خیلی از نظر مالی ضرر کرد، چون همه چیز را بنام همسرش کرده بود.

همچنین او در یک رابطه عاشقانه با دختری که ۱۲ سال از خودش بزرگتر بود ۶ ساله بدون ازدواج زندگی کرد، اما دختر حاضر به ازدواج نشد و به ایتالیا مهاجرت کرد.

علیرضا نیکبخت به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده، و زندگی پر زرق و برقی را با همسرش آغاز کرده است. همسر جدید او آرایشگر می باشد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا