آموزش و سرگرمی

عکس/ رونمایی شوکه کننده مازیار لرستانی از حال و روز بدش!

مازیار لرستانی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون با انتشار یک پست در اینستاگرام خود، حال و روز بدش را به شکل تلویحی نشان داده است.

وقت صبح- 22 روز از تابستان گذشته بود که شهره لرستانی رسما اعلام کرد که عمل تظبیق جنسیت انجام داده و نام مازیار لرستانی را برگزیده است.

پس از این ماجرا، او برای ماه ها در مرکز توجه کاربران و رسانه های داخلی و خارجی قرار داشت. موضوعی که با نگرانی مازیار لرستانی روبرو شد.

او اکنون هم یک پست ایستاگرامی منتشر کرده و از درد و رنج خودش گفته است.

مازیار لرستانی در این رابطه نوشته است:

روزگار سپری شونده تلخی است. از کجایش بگویم که ناگفته مانده باشد. کلام از بیان رنجی که می بریم قاصر است.

رونمایی شوکه کننده مازیار لرستانی از حال و روز بدش!

بخوانید: عکسی باورنکردنی از “مازیار لرستانی” که همه را شوکه کرد/ عکس

زندگی و بیوگرافی مازیار لرستانی

مازیار لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است. او که سابقه ایفای نقش، با منش مردانه را نیز در کارنامه خود داشته، ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در فضای مجازی‌اش از تطبیق جنسیت‌اش خبر داد.

لرستانی که فارغ ال حصیل کارگردانی تئاتر است، علاوه بر سریال‌های چون «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «باخانمان»، «حکایت‌های کمال»، «کلاه پهلوی»، «امام علی»، «مختارنامه»، «خوشنام»؛ در فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «آذرخش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی‌ها»، «زیردرخت هلو» و. . ایفای نقش کرده است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «عمه ماه منیر» از جمله کارهای تلویزیونی‌اش در مقام کارگردان است.

لرستانی، کارگردانی تئاترهای چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌نیک در میدان جنگ» را بر عهده داشته‌است و نمایش «سلطان مار» نوشته‌ی بهرام بیضایی را نیز روی صحنه برده است.

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا