آموزش و سرگرمی

عکس/ رونمایی اللهیار صیادمنش از همسر خارجی اش

اللهیار صیادمنش ملی پوش و لژیونر ایرانی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش از ازدواجش با یک دختر ترکیه‌ای خبر داد.

وقت صبح– اللهیار صیادمنش مهاجم آملی تیم ملی فوتبال ایران، با انتشار عکسی از همسر خارجی اش در صفحه شخصی خودش سوژه کاربران شده است.

مهاجم بیست ساله  کشورمان با انتشار عکس همسرش برای او نوشت: my love

رونمایی اللهیار صیادمنش از همسر خارجی اش

اللهیار صیادمنش که این روزها در باشگاه هال‌ سیتی در انگلیس مشغول بازیست با دختر ترک تباری به نام دویگو که در صنعت مد فعالیت می کند ازدواج کرده است.

بخوانید:ویدیو/ خودنمایی سردار آزمون با جت شخصی اش در مسیر آمریکا

ایلیجالی: اللهیار صیاد‌منش جواهر ماست

بالاخره دوران حضور قرضی اللهیار صیادمنش در تیم‌های مختلف به سر رسیده و این بازیکن ایرانی با قراردادی قطعی از فنرباغچه راهی هال سیتی خواهد شد. صیادمنش پس از درخشش در لباس استقلال، در سال 2019 راهی فنرباغچه شد.

به گزارش “ورزش سه”، آجون ایلیجالی مالک باشگاه در گفتگویی در خصوص این بازیکن ایرانی گفت: اللهیار جواهر ماست. او بازیکن بسیار با استعدادی است و در حال پیشرفت است. همان‌طور که قبلاً گفتم، اللهیار می‌تواند محمد صلاح جدید باشد. منظور من زمان کنونی است، ممکن است در آینده این‌گونه باشد. او شور و استعداد زیادی دارد.

مالک هال سیتی صحبت‌هایش را این‌طور ادامه می‌دهد: اللهیار اکنون بسیار خوشحال است. وقتی به زمین‌ بازی نگاه می‌کنید، بازیکنی را می‌بینید که از بقیه سریع‌تر است.

در پلی‌استیشن، شما یک بازیکن سریع را در موقعیتی قرار می‌دهید که فکر می‌کنید بهترین است. اللهیار، برای من همان بازیکن سریع است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا