آموزش و سرگرمی

عکس/ رتبه یک کنکور هم جا پای سلبریتی‌ها گذاشت!

کیاناز شاطریان رتبه یک کنکور هنر عکسی خاص از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، کیاناز شاطریان در این عکس با حال و هوایی شبیه به سلبریتی‌ها دیده می‌شود.

کیاناز شاطریان رتبه یک کنکور هم جا پای سلبریتی‌ها گذاشته است.

زندگی کیاناز شاطریان

رتبه یک رشته هنر کنکور سراسری ۱۴۰۱ یک دختر اصفهانی متولد اصفهان است که می‌گوید اصلا فکرش را نمی‌کرده که رتبه اول کنکور را کسب کند.

کیاناز شاطریان رتبه اول کنکور هنر گفت: متولد سال ۸۲ هستم و امسال برای اولین بار در کنکور سراسری شرکت کرده ام. من در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان و در رشته ریاضی تحصیل کرده ام.

او گفت: فکر نمی‌کردم که رتبه اول رشته هنر را کسب کنم. در آزمون‌های آزمایشی رتبه تک رقمی کسب می‌کردم، اما واقعا به رتبه یک کنکور سراسری فکر نمی‌کردم. حضور در جلسه کنکور بسیار استرس‌زا بود و به هیچ وجه نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد و الان بسیار خوشحال هستم.

شاطریان گفت: تقریبا روزانه ۷ ساعت مطالعه می‌کردم و در برخی از روزها سیزده یا چهارده ساعت بستگی به کلاس‌های روزانه‌ام مطالعه می‌کردم و برای کنکور آماده می‌شدم. شرایط همه گیری کرونا برای من کمک کننده بود زیرا زمان بیشتری را به درس خواندن اختصاص می‌دادم.

او ادامه داد: من در هنرستان هنرهای زیبای اصفهان درس خواندم و صد در صد در کسب رتبه یک این هنرستان بسیار برای من کمک کننده بود.

او گفت: با توجه به سخت بودن کنکور هنر، برای من کسب رتبه خوب در این رشته بسیار مهم بود اما از همان اول هدف من کسب بهترین رتبه و حضور در دانشگاه تهران و رشته‌ای که علاقه داشتم، بود.

نوشته های مشابه

guest
22 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا