آموزش و سرگرمی

عکس/ دیدار فرامرز قریبیان با گوگوش در خارج از کشور

فرامرز قریبیان به همراه همسرش سفری به خارج از کشور داشته اند.

به گزارش وقت صبح، فرامرز قریبیان در این سفر به دیدار گوگوش خواننده خارج‌نشین رفته است.

فرامرز قریبیان با گوگوش در خارج از کشور دیدار کرده است.

خداحافظی فرامرز قریبیان از بازیگری

فرامرز قریبیان در نشست مطبوعاتی فیلم «خروج» از خداحافظی خود از دنیای بازیگری خبر داد.

قریبیان شامگاه ۱۸ بهمن ماه در نشست خبری فیلم ابراهیم حاتمی کیا گفت: هنوز هم عقیده دارم که «خروج» بهترین کار من است. در این سال‌ها خیلی از کارها را رد کردم ولی وقتی فیلمنامه این فیلم را خواندم خواستم در آن حضور داشته باشم چون می‌خواستم با کار خوب به بازیگری خود پایان دهم.

این بازیگر پیشکسوت تاکید کرد که با این فیلم از دنیای بازیگری خداحافظی می‌کند که این موضوع اعتراض حاضران را به دنبال داشت و از وی دلیل این تصمیم را خواستند که قریبیان توضیح داد: دیگر حوصله غرض ورزی‌های مسئولان سینما را ندارم و این کار آخر من خواهد بود.

وی ادامه داد: مسایل پشت پرده‌ای است که به گوش ما هم می‌رسد. من اصلا در جشنواره‌ها شرکت نمی‌کردم ولی به دلیل اتفاقات اخیر که در این دو سه روز افتاده است، آمده ام. اگر فیلم را از آرای مردمی درآوردند چرا سانس فوق العاده برای آن می‌گذارند؟ امسال تنها به دلیل اتفاقات اخیر به جشنواره آمده ام.

قریبیان افزود: در زمانی که فیلم «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان در جشنواره حضور داشت، جزو داورها بودم و جایزه برای نوید محمدزاده بود که در نهایت به شخص دیگری دادند. حتی بعد از آن به کافه سینما هم گفتم که صدای ضبط شده من را منتشر کنند که در این باره مصاحبه کرده بودم منتشر کنند.

به من گفتند که از مجلس گفته‌اند که اگر فیلم «عصبانی نیستم» را تحویل بگیریم، جشنواره را به هم می‌ریزیم! اصلا چه ربطی به مجلس دارد این مسایل.

 

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا