آموزش و سرگرمی

عکس دونفره دریا مرادی دشت و پسر فاطمه گودرزی در کافه

دریا مرادی دشت بازیگر نه چندان نام آشنایی است که چند صباحی است به عقد پویان گنجی درآمده و عروس فاطمه گودرزی شده است.

به گزارش وقت صبح، با این وصلت، دریا مرادی به سرتیتر خبرها آمده است و روزی نیست که عکس و تصویر جدیدی از او در فضای مجازی منتشر نشود.

حال این عروس و داماد با هم به کافه‌ای رفته‌اند و عکسی به یادگار انداخته اند.

او بازیگری را ابتدا با سریال تبریز در مه آغاز کرد.

دریا مرادی دشت و پسر فاطمه گودرزی در کافه عکس دونفره گرفتند.

سریال تبریز در مه

تبریز در مه مجموعه تلویزیونی تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است که اجرای جنگ‌های ایران و روسیه را در زمان فتحعلی‌شاه قاجار و عباس میرزا به تصویر کشیده‌است و روایت‌گر جنگ‌های این دو کشور از آغاز تا مرگ عباس میرزا است.

این مجموعه تلویزیونی تاریخی از شهرک سینمایی غزالی جهت تصویربرداری این سریال استفاده شده‌است.

مکان‌هایی مثل تالار بزرگ تبریز، میدان بزرگ شهر، مسجد جامع، دارالحکومه (کاخ عباس میرزا)، دروازه ورودی شهر، چند منزل و تکیه و غیره، از جمله لوکیشن‌هایی است که به شکل دکور در شهرک سینمایی غزالی بازسازی شده‌است.

نقدهایی جدی به تحریف تاریخ در این سریال شده‌است.

کوروش تهامی، جمشید مشایخی، محمد مطیع، محمدرضا شریفی‌نیا، حسام نواب صفوی، الهام حمیدی، داریوش کاردان، رزیتا غفاری، سعید امیرسلیمانی، ارژنگ امیرفضلی، سیدجواد هاشمی، ژیلا سهرابی، زهیر یاری، حسین محب‌اهری، شهرام عبدلی، امیر دژاکام، چنگیز وثوقی، ولی‌الله مؤمنی، امیریل ارجمند، رامین راستاد، کمند امیرسلیمانی، کامران تفتی، عنایت بخشی، رضا فیاضی، علیرضا علیا، لیلا زارع زاده، امیر مهدی‌کیا، علی کریمی‌پور و فقیه سلطانی بخشی از جمع وسیع بازیگران این سریال هستند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا