آموزش و سرگرمی

عکس/ دلتنگی و شکست جواد کاظمیان همه را به گریه انداخت

جواد کاظمیان بازیکن قدیمی پرسپولیس، با انتشار مطالبی عجیب و پر از حزن در صفحه اینستاگرامش طرفدارانش را نگران و متعجب کرده است.

وقت صبح– جواد کاظمیان در روزهای گذشته، مسیر عجیبی را برای ابراز احساسات خودش انتخاب کرده است.

مدتی ست که او با منتشر کردن دلنوشته هایی پر از دلتنگی و حسرت در فضای مجازی ذهن کاربران را به خود مشغول کرده است.

به تازگی نیز کاظمیان جملات احساسی را استوری کرده است که حاوی مضمونی پر از نا امیدی و شکست است.

دلتنگی و شکست جواد کاظمیان همه را به گریه انداخت

این فعالیت های اخیر مجازی او، باعث سوال های زیادی از سمت مخاطبینش شده است. با این وجود باید دید آیا کاظمیان واقعا از مشکل جدی رنج می برد یا به باور نیمی از دنبال کنندگانش این حرکات او نمایشی و برای جذب مخاطب بیشتر است.

بخوانید: عکس/ حال و روز جواد کاظمیان همه را نگران کرد

داستان جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی

جواد کاظمیان فوتبالیست سابق کشورمان همچنان مجرد است، و وقتی پیش از این در برنامه اینترنتی که با میزبانی مرحوم مهرداد میناوند برگزار شده بود، از وی درباره عاشق شدن سؤال پرسیده شد، پاسخ داد: «فقط یک بار، من عاشق مونیکا بلوچی هستم. از شانزده، هفده سالگی او را دوست دارم و در این بیست سالی که عاشق او هستم و مونیکا را شناخته‌ام به نظرم او زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیاست.»

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه  و اعتراف به عشق مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد، اما این تازه آغاز ماجرا بود و وقتی به اوج خود رسید که جواب کاظمیان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود تولد مونیکا بلوچی را تبریک گفت.

در کپشن این پست این شعر عاشقانه نوشته شده بود: «چه بگویم؟ نگفته هم پیداست/ غم این دل مگر یکی و دو تاست؟/به هم‌ام ریخته‌ست گیسویی/ به هم‌ام ریخته‌ست مدّت‌هاست».

اما نکته جالب توجه واکنش این بازیگر پرآوازه ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر از وی بود که حیرت بسیاری از افراد را برانگیخت و واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا