آموزش و سرگرمی

عکس/ خودشیرینی مهران غفوریان برای تینا پاکروان جنجال به پا کرد!

مهران غفوریان که در سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان، نقش موسیو را بازی می کند، بارها از کارگردانی او و سریال جدیدش تعریف کرده است.

وقت صبح- تعریف و تمجید دوباره مهران غفوریان از تینا پاکروان و سریال خاتون، این بار صدای کاربران را در آورد. آن ها مهران غفوریان را به خودشیرینی متهم کرده اند.

خودشیرینی مهران غفوریان برای تینا پاکروان جنجال به پا کرد

برخی از کاربران مدعی اند که مهران غفوریان با این رفتارها به دنبال گرفتن نقش در آثار آینده پاکروان و دیگر کارگردانان است و این کار را با تعریف های نابجا انجام می دهد.

بخوانید: عکس/ پیشانی مهران غفوریان بخیه برداشت

مهران غفوریان درباره تینا پاکروان چه نوشت؟

مهران غفوریان در این یادداشت بلند اینستاگرامی به تحسین و تمجید تینا پاکروان پرداخت و نوشت:

به جرات میتوان گفت خاتون در چند سال اخیر سریال بسیار خاص و موفقی بوده هم از نظر داستان و هم از لحاظ اجرا.

از گریم و صحنه و لباس تا کارگردانی فیلمبرداری و بازی ها این نظر خیلی هاست که با من حرف میزنند و یا میشنوم که به دوستان و یا خانواده من گفتند.

البته که نظر خود من هم هست …من خودم شاهد تلاش و تلاش و اصرار به گرفتن بهترین پلان از طرف تینا پاکروان بودم هومن بهمنش هم با حساسیت های زیاد و همچنین سینا کرمانی عزیز.

در ادامه بابک اسکندری با همه خلاقیت و هنرش طراحی گریمها رو انجام داد اول روی کاغذ بعد مجسمه و بعد ساخت قطعه و اجرا روی بازیگران.

سارا سمیعی از ماهها قبل شروع به طراحی و دوخت لباسها کرد و با وسواس زیاد چیزی که شما تن هنرپیشگان میبینید رو طراحی و اجرا کرد.

طراح صحنه ما هم بی نظیر تا جایی که میشد شهر ها‌ را ساخت و فقط بخش کوچکی از سریال به صورت پراکنده در شهرک غزالی فیلمبرداری شد‌.

مهران ملکوتی عزیزم صدا برداری بی نظیر میکرد وعلی علویان هم درجه ۱ صدا گذاری خاتون رو کردو علی اسد زاده عزیز واقعا به مانند کوه پشت پروژه بود ودر راستای کیفیت خوب از هیچ چیز دریغ نکرد …

حیف که نمیتونم تک تک عوامل و زحماتشان را برایتان بنویسم و فقط این را بگویم که سازندگان سریال خاتون یک خانواده بزرگ بودند با انگیزه و هدف ساخت سریالی در شان خانواده های ایرانی و در شان سینمای عزیز کشورمون …

خسته نباشید ❤️

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا