آموزش و سرگرمی

عکس/ خواهران منصوریان پس از بزن‌بزن با مرد خشمگین با او آشتی کردند!

شهربانو منصوریان با انتشار ویدیویی از آشتی با مردی که چند روز قبل به سالن گرم مسابقات ووشوی زنان حمله‌ور شده بود، خبر داد!

به گزارش وقت صبح به نقل از ورزش سه، جمعه شب گذشته بود که انتشار فیلمی از درگیری عجیب یک مرد با ووشوکاران زن در حاشیه مسابقات قهرمانی کشور زنان به واسطه حضور خواهران منصوریان در این درگیری حسابی در فضای مجازی دست به دست شد.

این فرد به نام احسان ده پهلوان از استان همدان که دو دخترش در مسابقات ووشوی قهرمانی کشور جوانان شرکت کرده بودند، بعد از اینکه متوجه باخت یکی از فرزندانش شد، در حالی که اعتقاد داشت ناداوری در کار بوده، به سالن گرم مسابقات که البته در یک چادر بنا شده بود، حمله‌ور شد.

در جریان این اتفاق، او ابتدا با سهیلا منصوریان و سپس با شهربانو منصوریان درگیر شد! حضور این دو قهرمان شناخته شده در متن درگیری نگاه خیلی‌ها را به سوی ماجرا جلب کرد. با وجود اظهارنظر خواهران منصوریان، مردی که گفته می‌شد بعد از درگیری همراه دخترانش متواری شده، سکوت کرده بود.

 

ویدئوی درگیری

آشتی کنان

حالا بعد از گذشت چند روز و در شرایطی که فدراسیون ووشو اعلام کرده بود از این فرد شکایت کرده و پیگیری قضایی انجام خواهد داد، ویدیویی جالب روی صفحه اینستاگرامی شهربانو منصوریان منتشر شده است.

در شرایطی که خبری از سهیلا منصوریان به عنوان یکی از طرفین درگیری در این ویدیو نیست، شهربانو منصوریان در کنار احسان ده پهلوان حضور دارد و می‌گوید این پدر و سه فرزندش مثل او از خانواده ووشو هستند.

خواهران منصوریان پس از بزن‌بزن آشتی کردند.

در این هنگام که شهربانو منصوریان با باز کردن جعبه شیرینی از آشتی‌کنان خود با این پدر و دخترانش خبر می‌دهد، ده پهلوان هم به خاطر رفتار خود از مردم عذرخواهی می‌کند.

حالا باید دید با انتشار این ویدیو پرونده این درگیری جنجالی بعد از ۵ روز و به همین سادگی بسته می‌شود یا ارگان‌های دیگری پیگیر ماجرا خواهند بود.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا