آموزش و سرگرمی

عکس/ خلوت احساسی و گریه‌آور جواد کاظمیان با سنگ قبر علی انصاریان

جواد کاظمیان پیشکسوت پر حاشیه تیم پرسپولیس با انتشار تصویر غم انگیزی در صفحه شخصی اینستاگرام اش برای علی انصاریان ابراز دلتنگی کرده است.

وقت صبح- جواد کاظمیان ستاره سابق و متعصب تیم پرسپولیس همواره با استوری های پر سر و صدای اش یکی از چهره های خبرساز فوتبال کشور است.

اما باید اشاره کرد که او جز معدود کسانی ست که همیشه با انتشار تصاویر و خاطراتی از دوستان قدیمی از دست رفته اش یاد می کند.

این در حالی ست که مرحوم علی انصاریان چهره محبوب فوتبال کشور، از جمله افرادی ست که جواد کاظمیان بارها از او در صفحه شخصی اش سخن گفته است.

در همین ارتباط ساعاتی پیش ستاره سابق تیم ملی با انتشار تصویر غم انگیزی از خودش در کنار مزار انصاریان یاد او را گرامی داشته است.

همچنین پیشکسوت پرسپولیس خطاب به همبازی و رفیق قدیمی اش نوشته است:

بگیر آسوده بخواب بی درد و غصه

خلوت احساسی و گریه‌آور جواد کاظمیان با سنگ قبر علی انصاریان

بخوانید: عکس/ هیاهوی پر سر و صدای جواد کاظمیان در اینستاگرام

حمله جنجالی جواد کاظمیان به جام جهانی و مسابقات

این اولین بار نیست که ستاره سابق پرسپولیس در روزهای اخیر موضع تندی علیه فوتبال گرفته است. او چندی پیش هم مطلبی در فضای مجازی منتشر کرده بود و ادعا کرده بود دیگر حتی فوتبال نگاه کردن هم حالش را خوب نمی کند.

این در حالی ست که جواد کاظمیان در هفته های گذشته به واسطه رد کردن دعوت نامه مرام رونمایی از لباس تیم ملی سوژه داغ رسانه های داخلی شده بود.

در همین ارتباط ستاره سابق تیم ملی مطلبی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده و از حال و هوای این روزهای جام جهانی قطر انتقاد کرده است.

او در این پیام اعتراضی و عجیب نوشته است:

منی که عاشق فوتبالم از جام جهانی 1990 ایتالیا فقط 9 سالم بود، الان تو خونم افتتاحیه جام جهانی دلم نمیاد روشن کنم تلویزیون رو بازی و ببینم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا