آموزش و سرگرمی

عکس/ خداحافظی احساسی شهربانو منصوریان و همسرش سوژه کاربران شد

منتشر شدن ویدئویی از خداحافظی احساسی شهربانو منصوریان با خانواده اش قبل از اعزام به مسابقات هانگژو چین سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح- روز گذشته شهربانو منصوریان و اعضای تیم ووشوی بانوان و مردان ایران برای شرکت در بازیهای آسیایی هانگژو عازم کشور چین شدند.

اما در همان ساعات اولیه اعزام کاروان تیم ملی ووشوی ایران انتشار ویدئویی احساسی از سوی شهربانو منصوریان در صفحه شخصی اش باعث ناراحتی طرفداران اش شد.

قهرمان مشهور کشورمان با نمایش ویدئویی از لحظه خداحافظی احساسی اش با پسرش به مخاطبین اش یادآوری کرد که برای رسیدن به رویاهات باید دل بکنی از لحظه هایی که شاید دیگر هرگز برایت تکرار نشوند.

عکس/ خداحافظی احساسی شهربانو منصوریان و همسرش البته انتشار این فیلم واکنش های متفاوتی را از سوی کاربران فضای مجازی در تقدیر از قهرمان پرافتخار کشورمان در پی داشته است.

در همین رابطه حالا همسر شهربانو منصوریان با انتشار یک استوری احساسی به این موضوع واکنش نشان داده و در حمایت از وی نوشته است:

برایت آرزوی موفقیت می کنم انشاالله با دست پر برگردی.

بخوانید: عکس/ حمله آتشین علیرضا نیکبخت به یک کاربر عربستانی

تیپ و ژست متفاوت سهیلا منصوریان در کیش جنجالی شد

به گزارش وقت صبح، سهیلا منصوریان ووشوکار قهرمان ایران این روزها در کنار الهه و شهربانو منصوریان در حال آماده سازی برای حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی هانگژو چین است.

همین امر سبب شده که او در روزهای اخیر بیش از پیش در فضای مجازی حضور پیدا کند و فعالیت های روزمره اش را با دنبال کنندگان اش به اشتراک بگذارد.

البته این قهرمان سمیرمی به همراه دیگر خواهران اش حالا مدتی است که علاوه بر ورزشکار بودن به عنوان یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی شناخته می شود.

البته پدیده ورزشکار بلاگر چند سالی است که در میان قهرمانان پرافتخار کشورمان رایج شده و اغلب ورزشکاران به نام درگیر این اتفاق پرحاشیه شده اند.

در همین راستا حالا انتشار تصویر متفاوتی از این چهره مطرح در صفحه اینستاگرام اش سوژه مخاطبان فضای مجازی شده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا