آموزش و سرگرمی

عکس/ خاطره بازی قوچان نژاد با پیکان در کوچه و پس کوچه های تهران

رضا قوچان نژاد کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال با انتشار تصویری جالب در صفحه اینستاگرام اش از تهران گردی این روزهای اش خبر داده است.

وقت صبح- رضا قوچان نژاد یا همان گوچی معروف فوتبال ایران این روزها به همراه خانواده اش برای مسافرت به تهران سفر کرده است.

البته ظاهرا ستاره اسبق تیم ملی فقط برای دیدار خانواده، نزدیکان و تهران گردی به ایران سفر نکرده است.

بلکه او برای افتتاحیه یک مرکز زیبایی متعلق به ساره بیات خواهر همسرش این سفر را تدارک دیده است.

این در حالی است که در روزهای اخیر انتشار تصاویر جالبی از دیدار و عکس یادگاری محمدرضا گلزار با قوچان نژاد هم در این مرکز توجه کاربران را جلب کرده بود.

عکس/ خاطره بازی قوچان نژاد با پیکان در کوچه و پس کوچه های تهراندر همین خصوص حالا مهاجم پیشین تیم ملی تصویر جالبی از تهران گردی این روزهای اش در صفحه شخصی اش منتشر کرده که مورد استقبال هواداران اش قرار گرفته است.

قوچان نژاد با انتشار تصویر یکی از کوچه های قدیمی و جذاب تهران که یک خودروی پیکان وانت در آن پارک کرده، علاقه اش به نوستالژی را به رخ کاربران کشیده است.

بخوانید: عکس/ تیشرت خرسی و کودکانه محمدرضا احمدی سوژه کاربران شد!

همسر رضا قوچان نژاد از هنر تازه اش در اروپا رونمایی کرد

به گزارش وقت صبح، سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد کاپیتان سابق تیم ملی، جز معدود اینفلوئنسرهای مجازی است که این روزها به دور از حواشی در حال فعالیت است.

هرچند او علاوه بر خواهر ساره بیات هنرمند مشهور کشور، یکی از طراحان برجسته حوزه دکوراسیون در کشور هلند هم می باشد.

با این حال او در این مدت اخیر بارها با انتشار تصاویر خاص و جذابی استعداد و توانایی اش را در حوزه طراحی داخلی منازل اروپایی به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.

در همین خصوص همسر ستاره پیشین تیم ملی در تازه ترین فعالیت مجازی اش، هنر آشپزی متفاوت اش را برای کاربران به اجرا گذاشته است.

البته این چهره مشهور به لایف استایل طبیعی و همچنین تغذیه سالم و گیاهی در میان نزدیکان اش شهرت دارد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا