آموزش و سرگرمی

عکس/ حمله جنجالی مهرزاد معدنچی به کی روش

مهرزاد معدنچی ستاره پیشین تیم پرسپولیس در اظهار نظری تند و تیز در صفحه شخصی اینستاگرام اش به عملکرد کارلوس کی روش اعتراض کرده است.

وقت صبح– حذف تیم ملی فوتبال از بازی های جام جهانی 2022 قطر و همچنین عملکرد ضعیف کادر فنی حواشی و انتقاد های زیادی را ایجاد کرده است.

البته اوج این حواشی زمانی بود که کارلوس کی روش با وجود پایان قرارداد خودش با فدراسیون فوتبال همراه بازیکنان به تهران برگشت.

او حتی در یکی از روزهایی که در تهران حضور داشت به کاخ سعد آباد رفت و از این مکان تاریخی هم بازدید کرد.

همین موضوع سبب شده که اغلب بازیکنان قدیمی فوتبال و همچنین مربیان ایرانی اظهار نظرهای تندی را علیه کی روش انجام دهند.

حمله جنجالی مهرزاد معدنچی به کی روشدر همین راستا مهرزاد معدنچی پیشکسوت تیم پرسپولیس تصویری وایرال شده از کی روش در کاخ سعد آباد را در صفحه شخصی اش منتشر کرده و به انتقاد از او پرداخته است.

این در حالی ست که سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال صبح امروز ایران را به مقصد لیسبون ترک کرده و هیچ  اشاره ای هم به ماندن یا عدم ماندن در نیمکت تیم ملی نکرده است.

بخوانید: عکس/ واکنش جنجالی مهرزاد معدنچی به بازی ایران و آمریکا

کی‌روش با جیب پر ایران را ترک کرد

به گزارش خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ملی فوتبال در حالی کشور را ترک کرد که اکثر اعضای هیات رئیسه اطلاعی از نحوه تسویه حساب و بحث پیرامون ادامه همکاری با این مربی نداشتند!

کی روش در حالی تهران را ترک کرد که بخش قابل توجهی از قرارداد کوتاه مدت سه ماهه خود را همراه با پاداش پیروزی مقابل ولز به صورت نقدی دریافت کرد.

با این حال سرمربی تیم ملی ایران نشستی با هیأت رئیسه نداشت که طبق پیگیری‌ها اکثر آنها در جریان گفتگوی مهدی تاج با کی روش بر سر نحوه ادامه همکاری نیز نبوده‌اند.

حال باید دید آیا تاج که پروژه بازگشت او با شکست واضح و کامل روبرو شد همچنان اصرار به حفظ مرد پرتغالی خواهد گرفت یا دوران این مربی برای همیشه در تهران به اتمام رسید.

نوشته های مشابه

guest
14 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا