عکس/ حمله بی سابقه پرویز پرستویی به مهران رجبی و بشیر حسینی

پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در اقدامی بی سابقه به مهران رجبی و سید بشیر حسینی در اینستاگرام حمله کرد.

وقت صبح- مهران رجبی و سید بشیر حسینی به خاطر گرفتن چند اجرا در شبکه های مختلف تلویزیون مورد انتقاد گروهی از چهره ها و فعالان رسانه ای و کاربران قرار گرفتند.

اکنون هم نوبت به پرویز پرستویی رسیده است تا به مهران رجبی و سید بشیر حسینی و ماجرای مجری شدن شان بتازد.

پرویز پرستویی در این باره مطلب اخیر فیلم نیوز را بازنشر کرده و در حاشیه آن مهران رجبی و سید بشیر حسینی را معلوم الحال خطاب کرده و نوشته است:

دوستان عزیز فیلم نیوز ببخشید جسارت بنده رو. تو این اوضاع و احوال که گوشه گوشه سرزمینمان را فریاد و دود و آتش و خون گرفته. پرداختن به این افراد معلوم الحال چه ارزشی داره. حالا فرض کنیم اینها بهترین مجری دنیا هستند آیا گره ای از مشکلات مردم را باز میکنه؟

بخوانید: حمایت دلسورانه “پرویز پرستویی” از رسول خادم

پرویز پرستویی: به من بگویند سلبریتی کهیر می‌زنم!

پرویز پرستویی در گفت و گو با ایرنا با دفاع از حق اظهارنظر‌های هنرمندان گفت: «من اصلا معنای سلبریتی را نمی‌فهمم و اصلا نمی‌خواهم بفهمم و اصلا کهیر می‌زنم وقتی به من می‌گویند سلبریتی.»

او افزود: ما در این مملکت داریم زندگی می‌کنیم، سلبریتی یعنی چی؟ چطور مردم می‌توانند حرف بزنند چرا هنرمند که با مردمش گره خورده نتواند اظهارنظر کند؟

پرستویی گفت: حداقل جزو مردم که هست. من وقتی اظهارنظر می‌کنم به عنوان یک نفر ایرانی با شناسنامه ایرانی که تفکری برای خودم دارم حرف می‌زنم و وقتی معضلی می بینم وظیفه دارم انتقال بدهم»


خروج از نسخه موبایل