آموزش و سرگرمی

عکس/ حمایت خبرساز دراگان اسکوچیچ از علیرضا فغانی

دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اش از علیرضا فغانی داور معروف کشورمان حمایتی تمام قد کرده است.

وقت صبح- روز گذشته علیرضا فغانی داور محبوب کشورمان با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام اش پایان کارش را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد.

همچنین فغانی در این متن طولانی از مردم ایران بابت عملکرد و حذف اش از ادامه قضاوت در قطر عذرخواهی کرده است.

اما انتشار این یادداشت خبرساز از سوی فغانی واکنش های زیادی را در فضای مجازی در پی داشته است.

با این حال یکی از جالب ترین این واکنش ها، استوری دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال برای داور معروف کشورمان بود.

اسکوچیچ با انتشار تصویری از فغانی او را با لفظ بهترین خطاب کرده و با استفاده از یک قلب قرمز از او حمایتی همه جانبه کرده است.

حمایت خبرساز دراگان اسکوچیچ از علیرضا فغانی

بخوانید: اسکوچیچ انتقام گرفت؛ افشاگری علیه ستاره های تیم ملی در روز مهم ایران!

حمله عجیب به اسکوچیچ؛ تو که بایرن مونیخ نبودی حرف نزن!

یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس مدعی شده بود اسکوچیچ خودش جایگاهی در فوتبال ندارد که بخواهد در خصوص تیم ملی ایران صحبت کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی، بسیار طبیعی بود که بعد از تغییرات نیمکت تیم ملی، درصورتی که کی‌روش نتواند نتایج لازم را بگیرد، اسم اسکوچیچ به‌عنوان یک کلیدواژه در فضای فوتبال ایران مطرح خواهد شد و مربی کروات هم حرف‌هایی در دفاع از خودش خواهد داشت.

بعد از بازی با آمریکا همین اتفاق افتاد. اسکوچیچ می‌گوید تیم ملی با حضور او می‌توانست به مرحله بعد برسد. درست و غلط ادعای این مربی محل بحث نیست، اما جنس اتفاقاتی که رخ داد باعث شد او در چنین مقامی قرار بگیرد.

حالا اردلان آشتیانی، پیشکسوت پرسپولیس گفته: «مگر اسکوچیچ را از بایرن‌مونیخ به تیم ملی آورده بودند؟» نه؛ پس حالا که طرف از بایرن نیامده بود و بعد از ۸۳درصد پیروزی بیرونش کردیم، حتی حق ندارد از رؤیاهایش حرف بزند. خیلی هم ممنون!

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا