آموزش و سرگرمی

عکس/ حضور علی انصاریان بر فرش قرمز یک جشنواره ایتالیایی

فیلم سینمایی کولبرف یکی از فیلم‌های شرکت کننده در جشنواره AmiCorti (در شهر کونیو در ایتالیا) بود.

به گزارش وقت صبح، زنده یاد علی انصاریان یکی از بازیگران فیلم کوبرف بود.

عوامل این فیلم با حضور در مراسم فرش قرمز این جشنواره، با قاب عکسی از زنده‌یاد علی انصاریان یاد این بازیگر و بازیکن سابق را گرامی داشتند.

علی انصاریان بر فرش قرمز یک جشنواره ایتالیایی حضور داشت.

کولبرف در ایتالیا

عوامل فیلم «کولبرف» از جمله میلاد منصوری (نویسنده و کارگردان)، سیدروح‌الله حسینی‌لرگانی (تهیه‌کننده)، حسین سلیمانی و دنیز متوسلی (بازیگران) و مهدی رضایی (مدیر فیلمبرداری)، دیشب (جمعه بیستم خرداد)، روی فرش قرمز جشنواره AmiCorti (در شهر کونیو در ایتالیا)، مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند.

عوامل «کولبرف» برای گرامی‌داشت یاد علی انصاریان، دیگر بازیگر این فیلم که بهمن ۱۳۹۹ بر اثر کرونا درگذشت، قاب عکسی از او را در دست گرفتند.

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی AmiCorti از دهم تا هجدهم ژوئن (بیستم الی بیست‌وهشتم خرداد) در شهر کونیو ایتالیا در حال برگزاری است. رویکرد این جشنواره معرفی فیلم‌هایی است که مسائل انسانی را با ساختار و محتوای متفاوت و جدید به نمایش می‌گذارند.
«کولبرف»، اولین فیلم بلند میلاد منصوری است که در یک سال‌ونیم گذشته در چندین جشنواره بین‌المللی شرکت و جایزه‌هایی را دریافت کرده است.

حسین سلیمانی، حسین مهری، دنیز متوسلی، مهتاب ثروتی، چیا بابامیری، علی فراستی، آرتین امجدی، پیام احمدی‌نیا و زنده‌یاد علی انصاریان، در این فیلم بازی کرده‌اند.

منبع: خبر آنلاین

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا