آموزش و سرگرمیسرخط

عکس/ حضور جاستین بیبر در مهمانی اسکار با پتو!

جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی با ظاهر عجیب و غریب خود و حضور در مهمانی باشکوه اسکار با پتو همه را متعجب و نگران کرده است!

وقت صبح– جاستین بیبر به جای فرش قرمز مهمانی اسکار همراه با همسرش، مخفیانه و با ظاهری آشفته وارد این مهمانی شیک شده است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، با جنجال دوباره میان هیلی بیبر و سلنا گومز، به نظر می‌رسد جاستین بیبر سعی در فرار از مرکز توجهات را داشته باشد.

این خواننده که در روز یکشنبه همراه با هیلی بیبر، همسرش، به مهمانی مراسم اسکار دعوت شده بود طرفداران را نگران حال خود کرده است.

جاستین بیبر که در همان روز پستی برای ابراز علاقه و حمایت از همسرش منتشر کرده بود جدا از او وارد مراسم شد.

در حالیکه هیلی بیبر با لباس فوق العاده زیبا خود از برند لوکس YSL بر روی فرش قرمز قدم گذاشت، جاستین بیبر راهی مخفی را برای ورود به این مهمانی ترجیح داد.

ورود جاستین از در پشتی

منبعی حاضر در این مهمانی اعلام کرد که جاستین بیبر از در پشتی وارد این مهمانی شد و با نادیده گرفتن خبرنگاران در داخل مهمانی با همسرش دیدار کرد.

ظاهر جذاب هیلی بیبر در مهمانی اسکار
ظاهر جذاب هیلی بیبر در مهمانی اسکار

حاضرین در این مهمانی ظاهر جاستین بیبر را عجیب و غریب خطاب کردند. به گزارش وقت صبح جاستین که بجای لباس‌های گران قیمت و لوکس که معمولا در این مراسم‌ها پوشیده می‌شوند قوز کرده بود و بی حال و مریض به نظر می‌رسید.

با این حال عکس‌هایی از داخل این مهمانی این ستاره را خوشحال و در حال لذت بردن از این مهمانی در کنار هیلی بیبر نشان می‌دهند.

ظاهر عجیب و غریب جاستین بیبر در مهمانی اسکار

ستارگانی زیادی مانند فلورانس پیو، اولیویا وایلد، کایا گربر و آستین باتلر، که هوی کوان، کارا دلوین، امیلی راتاکوفسکی، بیلی آیلیش، لورن سانچز و جف بزوس، نانسی پلوسی، کامیلا مورونه نیز در این مهمانی به میزبانی Vanity Fair حضور داشتند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا