آموزش و سرگرمی

عکس/ حرکت دردسر ساز جواد کاظمیان در جاده های اطراف تهران

جواد کاظمیان پیشکسوت پر حاشیه تیم پرسپولیس با انتشار تصویری عجیب و خطرناک در صفحه شخصی اینستاگرام اش خبرساز شده است.

وقت صبح– به باور اغلب فوتبال دوستان جواد کاظمیان در سال های پیشین از ستارگان قدیمی و متعصب باشگاه پرسپولیس بوده است.

چرا که روحیه جنگندگی او در میدان بازی و همچنین عشق به حد و مرزش به تیم پرسپولیس باعث شد او همیشه در مرکز توجه هواداران فوتبال قرار بگیرد.

اما کاظمیان این روزها با اظهار نظرهای جنجالی و گاها عجیب اش حتی بیشتر از زمان جوانی اش باعث جلب توجه مخاطبین شبکه های اجتماعی شده است.

در همین ارتباط او ساعاتی پیش تصویری متفاوت و خطرناک از خودش را در صفحه اینستاگرام اش برای طرفداران اش منتشر کرده که سوژه ای خبرساز شده است. حرکت دردسر ساز جواد کاظمیان در جاده های اطراف تهرانستاره سابق پرسپولیس در این تصویر نشان می دهد که در حال دویدن در یک جاده کوهستانی و پاییزی در حوالی تهران است.

همچنین او در یادداشتی اشاره کرده است که در این روزها که سراپا خشم است فقط دویدن آرامش می کند و حتی می تواند تا آخر دنیا بدود.

بخوانید: عکس/ حمایت جنجالی جواد کاظمیان از بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی

جواد کاظمیان یاد تیم ملی افتاد و بلوا به پا کرد!

به گزارش وقت صبح، کاظمیان یکی از با استعداد ترین وینگر های فوتبال ایران بود که در مقطعی بواسطه عملکرد درخشان اش در باشگاه پرسپولیس او را به مهدوی کیای فوتبال ایران تشبیه می کردند.

حتی برخی از کارشناسان حوزه فوتبال معتقدند که او به خاطر وجود رقبایی چون مهدی مهدوی کیا آنطور که باید نتوانست فرصت درخشش در تیم ملی فوتبال را پیدا کند.

در همین خصوص حالا جواد کاظمیان به یاد ایامی که در تیم ملی بود تصویری را در صفحه شخصی اینستاگرام اش منتشر کرده و از زمین و زمان گله کرده است.

این تصویر قدیمی خوشحالی معروف پس از گل جواد کاظمیان را نشان می دهد، چرا که او همیشه پس از گلزنی پیراهن اش را به نشانه شادی از تن در می آورد.

همچنین ستاره سابق تیم پرسپولیس در این استوری نوشته است:

زمانه سیاه سپری می شود روشنایی بر آستانه ایستاده است. باران می نشیند آسمان صاف خواهد شد، آرامش فرا خواهد رسید و شور بختی ما به پایان می رسد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا