عکس/ حال و روز جواد کاظمیان همه را نگران کرد

جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس با انتشار مطالبی عجیب و ناراحت کننده در صفحه شخصی اش  باعث نگرانی هوادارانش شده است.

وقت صبح– در روزهای گذشته شایعه ازدواج جواد کاظمیان با مونیکا بلوچی (توسط سردار آزمون) سرو صدای زیادی را در فضای مجازی به پا کرده بود.

انتشار این حواشی باعث واکنش های عجیبی از سمت جواد کاظمیان شده است.

به قدری که این پرسپولیسی قدیمی با نشر دلنوشته های احساسی و پر از حسرتش باعث تعجب مخاطبینش شده است.

کاظمیان اخیرا نوشته بود: گاهی اوقات حسرت تکرار یک لحظه دیوانه کننده ترین حس دنیاست. حسرت هایی مثل تکرار روزهایی شاد با برادری که واسه همیشه رفته، خندیدن با رفقایی که دیگه نیستن، گل زدن با پیراهن پرسپولیس تو استادیوم آزادی و شادی بعد از گل…

بخوانید: عکس/ ازدواج جواد کاظمیان با مونیکا بلوچی همه را شوکه کرد!

داستان جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی

جواد کاظمیان فوتبالیست سابق کشورمان همچنان مجرد است، و وقتی پیش از این در برنامه اینترنتی که با میزبانی مرحوم مهرداد میناوند برگزار شده بود، از وی درباره عاشق شدن سؤال پرسیده شد، پاسخ داد: «فقط یک بار، من عاشق مونیکا بلوچی هستم. از شانزده، هفده سالگی او را دوست دارم و در این بیست سالی که عاشق او هستم و مونیکا را شناخته‌ام به نظرم او زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیاست.»

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه  و اعتراف به عشق مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد، اما این تازه آغاز ماجرا بود و وقتی به اوج خود رسید که جواب کاظمیان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود تولد مونیکا بلوچی را تبریک گفت.

در کپشن این پست این شعر عاشقانه نوشته شده بود: «چه بگویم؟ نگفته هم پیداست/ غم این دل مگر یکی و دو تاست؟/به هم‌ام ریخته‌ست گیسویی/ به هم‌ام ریخته‌ست مدّت‌هاست».

اما نکته جالب توجه واکنش این بازیگر پرآوازه ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر از وی بود که حیرت بسیاری از افراد را برانگیخت و واکنش‌های زیادی را در پی داشت.


خروج از نسخه موبایل