آموزش و سرگرمی

عکس/ حال و روز بد نسرین مقانلو در خانه اش پس از فوت پسرش

نسرین مقانلو، بازیگر سینما و تلویزیون که چند روز قبل فرزندش را از دست داد، وضعیت زندگی اش از مرگ پسرش را به تصویر کشیده است.

وقت صبح- جمعه هفته گذشته بود که نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرام تصویری از فرزندش منتشر کرد و با خبر مرگ ارشیا پسرش همه را شوکه کرد.

او ابتدا اشاره ای به علت مرگ نکرد اما بعد برخی رسانه ها مدعی شدند که او بر اثر مسمومیت دارویی درگذشته است. گروهی هم ادعا کردند که علت مرگ او سکته مغزی بوده است.

 حال و روز بد نسرین مقانلو در خانه اش پس از فوت پسرش

اما حالا پس از خاکسپاری ارشیای 26 ساله، نسرین مقانلو تصویری از حال و روز بدش در خانه اش در تهران منتشر کرده و در حاشیه آن نوشته است:

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته…

بخوانید: عکس/ همدردی دردناک شیلا خداداد با نسرین مقانلو برای فوت پسرش

جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو

همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.

به گزارش ایران، ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما ۱۰ روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه‌ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا