آموزش و سرگرمی

عکس/ جواد کاظمیان دوباره عاشق شد

جواد کاظمیان بازیکن قدیمی پرسپولیس، با انتشار یک مطلب شاعرانه در صفحه شخصی اش خبر از احوالات عاشقانه جدیدش داده است.

وقت صبح– جواد کاظمیان در روزهای گذشته با فعالیت های عجیبش در فضای مجازی شایعات زیادی را برای خودش ایجاد کرده است.

او با منتشر کردن تصاویری از چهره پریشان و غمگینش همراه با جملاتی احساسی و گاها پر از دلتنگی سوال بزرگی را در ذهن مخاطبانش مطرح کرده است.

اخیرا کاظمیان عکسی از چهره عبوس و بدون لبخندش همراه با یک ترانه عاشقانه در صفحه اش به اشتراک گذاشته است که شاید پایانی بر سوال های زیاد کاربران از او باشد.

جواد کاظمیان دوباره عاشق شد

اغلب طرفداران جواد کاظمیان معتقدند او دوباره عاشق شده است و این احوالات عجیب و جدیدش حاکی از مسیر جدید زندگی اش است.

اینکه واکنش کاظمیان به این شایعه یا واقعیت جدید چه می تواند باشد را باید در روزهای آینده مشاهده کرد.

بخوانید: عکس/ دلتنگی و شکست جواد کاظمیان همه را به گریه انداخت

داستان جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی

جواد کاظمیان فوتبالیست سابق کشورمان همچنان مجرد است، و وقتی پیش از این در برنامه اینترنتی که با میزبانی مرحوم مهرداد میناوند برگزار شده بود، از وی درباره عاشق شدن سؤال پرسیده شد، پاسخ داد: «فقط یک بار، من عاشق مونیکا بلوچی هستم. از شانزده، هفده سالگی او را دوست دارم و در این بیست سالی که عاشق او هستم و مونیکا را شناخته‌ام به نظرم او زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیاست.»

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه  و اعتراف به عشق مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد، اما این تازه آغاز ماجرا بود و وقتی به اوج خود رسید که جواب کاظمیان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود تولد مونیکا بلوچی را تبریک گفت.

در کپشن این پست این شعر عاشقانه نوشته شده بود: «چه بگویم؟ نگفته هم پیداست/ غم این دل مگر یکی و دو تاست؟/به هم‌ام ریخته‌ست گیسویی/ به هم‌ام ریخته‌ست مدّت‌هاست».

اما نکته جالب توجه واکنش این بازیگر پرآوازه ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر از وی بود که حیرت بسیاری از افراد را برانگیخت و واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا