آموزش و سرگرمی

عکس/ جنجالی که جواد کاظمیان با کلمات به راه انداخت

جواد کاظمیان پیشکسوت جنجالی این روزهای تیم پرسپولیس بار دیگر با انتشار مطلب عجیبی در صفحه شخصی اینستاگرام اش خبرساز شده است.

وقت صبح– جواد کاظمیان که روزگاری یکی از گرانقیمت ترین لژیونر های ایرانی در لیگ امارات بود، این روزها با اظهار نظرهای جنجال برانگیزش در فضای مجازی بیش از پیش در مرکز توجه کاربران قرار گرفته است.

اما مواضع اخیر او علیه فوتبال و جام جهانی نشان می دهد که او دیگر به مانند گذشته به فوتبال دلبستگی خاصی ندارد. البته بازیکن سابق تیم ملی چندی پیش ادعا کرده بود که اتفاقات اخیر کشور باعث شده او دیگر دل و دماغی برای فوتبال نگاه کردن نداشته باشد.

جنجالی که جواد کاظمیان با کلمات به راه انداختدر همین راستا اکنون وینگر سابق تیم پرسپولیس یادداشت عجیب و متفاوتی را در صفحه شخصی اش برای مخاطبین اش به اشتراک گذاشته است.

اغلب کاربران فضای مجازی معتقدند او در این مطلب طعنه آمیز با استفاده از کلمات خاص و پر تکراری به اتفاقات اخیر در کشور اشاره داشته است.

بخوانید: عکس/ آرزوی جالب کاپیتان سابق تیم ملی بوکس برای پرویز برومند

حمله جنجالی جواد کاظمیان به جام جهانی و مسابقات

جواد کاظمیان پیشکسوت تیم پرسپولیس با انتشار پیام تند و تیزی در صفحه شخصی اش از مسابقات جام جهانی فوتبال انتقاد کرده است.

به گزارش وقت صبح، البته این اولین بار نیست که ستاره سابق پرسپولیس در روزهای اخیر موضع تندی علیه فوتبال گرفته است. او چندی پیش هم مطلبی در فضای مجازی منتشر کرده بود و ادعا کرده بود دیگر حتی فوتبال نگاه کردن هم حالش را خوب نمی کند.

این در حالی ست که جواد کاظمیان در هفته های گذشته به واسطه رد کردن دعوت نامه مرام رونمایی از لباس تیم ملی سوژه داغ رسانه های داخلی شده بود

در همین ارتباط حالا ستاره سابق تیم ملی مطلبی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده و از حال و هوای این روزهای جام جهانی قطر انتقاد کرده است.

او در این پیام اعتراضی و عجیب نوشته است: منی که عاشق فوتبالم از جام جهانی 1990 ایتالیا فقط 9 سالم بود، الان تو خونم افتتاحیه جام جهانی دلم نمیاد روشن کنم تلویزیون رو بازی و ببینم.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا