آموزش و سرگرمی

عکس جالب امیر نوری و امیر محمد متقیان

امیر نوری با استایل جدیدش عکسی جالب در کنار امیر محمد متقیان بازیگر خردسال سال‌های دور نمایش های عمو پورنگ گرفت.

وقت صبح– امیر نوری عکسی زیبا در کنار امیر محمد متقیان بازیگر جوان گرفت.

عکس جدید امیر نوری و امیر محمد متقیان با استقبال رو به رو شد.

امیرمحمد متقیان متولد 13 آذر 1374 در ساوه، بازیگر و مجری است دانشجوی لیسانس رشته کارگردانی است، مادرش ساوه ای و پدرش اهل تهران است، مجری گری را دوست ندارد و می خواهد بازیگر باشد، می گوید کلا خجالتی بودن تو زندگی تو کارم نبود.

تا پایان سال سوم دبستان در ساوه زندگی می کرده است شغل پدرش چاپ و طراحی تابلو و پارچه نویسی بود وی پس از آشنایی با یک کارگردان تئاتر در شهر ساوه وارد بازیگری تئاتر می شود و قبل از ورود به تلویزیون در ۲ تئاتر شهرستانی روتین بازی کرده است.

امیرمحمد که به عنوان مهمان در برنامه کودک و نوجوان شبکه جام جم در تابستان سال 84 حضور یافته بود با داریوش فرضیایی مجری برنامه آشنا شده و توانسته بواسطه بلبل زبانی اش به تلویزیون راه یابد.

عاشق سینه چاک ماشین و بازیگری است و از 8 سالگی خاک صحنه خورده، ضربه زدن به توپ فوتبال و دوچرخه سواری در کوچه را رویای روزهای رفته اش کرده است همان روزهایی که شادمانه های رنگ وارنگ و خنده های ریز را بر لب های همسالانش می نشاند.

امیرمحمد صدای ششدانگ و دلنشینی هم دارد و تاکنون بیش از 30 ترانه شاد و کودکانه را با عموپورنگ همخوانی کرده و خوانندگی ده ها اثر موسیقایی در ژانر مذهبی را نیز به تنهایی به عهده داشته است.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا