آموزش و سرگرمی

عکس/ تیپ پر پرستیژ متین ستوده با کت و شلوار رسمی

متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از خود منتشر کرده است.

به گزارش وقت صبح، در این عکس متین ستوده با کت و شلوار و در یک تیپ پر پرستیژ دیده می‌شود.

متین ستوده با کت و شلوار رسمی دیده شد.

سریال‌سازی از نظر میتن ستوده

متین ستوده گفت: خوشبختانه سریال‌های خوبی در حال ساخت است و اقدامات خوبی در معاونت سیما برای تولید کارهای جدید انجام گرفته است.

متین ستوده بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص ارتباط خود با نقش ترانه در سریال تلویزیونی «لیسانسه‌ها» گفت: یک تجربه متفاوت را در این سریال تجربه کردم؛ چون نقشم کمدی درام بود و توانستم ارتباط خوبی با نقش برقرار کنم. سروش صحت و رضا جودی زحمات زیادی برای مجموعه «لیسانسه ها» کشیدند و بهترین اتفاق برای تمامی عوامل این مجموعه این است که برنده نهایی جشنواره تلویزیونی جام جم باشد.

وی با اشاره به فضای جدیدی که در ساخت مجموعه‌های تلویزیونی در معاونت سیما ایجاد شده، اظهار کرد: خوشحالم که مجموعه «لیسانسه‌ها» توانسته بخشی از مشکلات جامعه امروز ما را در قالب طنز بیان کند؛ خوشبختانه سریال‌های خوبی در حال ساخت است و اقدامات خوبی در معاونت سیما برای تولید کارهای جدید انجام گرفته است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «یادآوری» در ادامه بیان کرد: اصولاً موضوعات اجتماعی برای مخاطب جذابیت بیشتری دارد. هر اندازه که قصه‌ها به واقعیت نزدیک‌تر باشد، حس همذات پنداری نزد بینندگان بیشتر خواهد شد.

بنابراین باید به سمت موضوعاتی برویم که در جامعه ملموس‌تر است. افزایش جذابیت‌های بصری و هزینه کردن برای پشت صحنه از قبیل طراحی لباس و صحنه، از نکات مهمی دیگری است که به جذب مخاطب کمک زیادی می‌کند.

 

نوشته های مشابه

guest
7 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا