آموزش و سرگرمی

عکس/ تیپ خلافی مهران غفوریان

مهران غفوریان با کاهش وزن شدیدش چند وقتی است که به سرتیتر خبرها آمده است.

به گزارش وقت صبح، اما این تنها دلیل بر سر زبان آمدن او نیست. بازی در نقش‌های جدید و متفاوت و در کارهای جدی یکی دیگر از دلیل‌هایی است که غفوریان را دوباره در معرض دید قرار داده است.

به نظر می‌رسد این تیپ خلافی او گریمی از نقش آفرینی جدیدش باشد.

مهران غفوریان تیپ خلافی زد

خداحافظی با کمدی و نقش‌های جدی در ۳ سریال نمایش خانگی

طبق گفته مهران غفوریان، او در طول مدت سه سال و نیم که کاهش وزن داشته، پیشنهادهای کمدی را رد کرده و در عوض بازی در سریال‌های غیرکمدی نمایش خانگی را پذیرفته است. تغییر مسیر او در نمایش خانگی، از سریال «قورباغه» آغاز شد.

غفوریان در این مجموعه نقش نگهبانی شلخته و معتاد به نام «کیان» را بازی کرد. لحن صحبت کردن، طرز راه رفتن و گریم او در این سریال باعث شد شاهد یک مهران غفوریان متفاوت در «قورباغه» باشیم.

بی‌شک هدایت و وسواس هومن سیدی نیز در خوب از آب در آمدن بازی و نقش او تاثیر مهمی داشت. اکنون غفوریان در ادامه تجربه‌های جدید خود، پیشنهاد بازی در سریال «خاتون» ساخته تینا پاکروان، «جزیره» اثر سیروس مقدم و «نوبت لیلی» کاری از روح‌ا… حجازی را پذیرفته و نقش‌هایی جدی در آن‌ها بازی کرده است.

به تازگی نیز از حضور او در سریال «سلمان فارسی» خبر داده است. «خاتون» و «سلمان فارسی» هر دو تاریخی هستند بنابراین مهران غفوریان با چالش جدیدی برای بازی در این آثار روبه‌رو خواهد بود. باید دید او از این پس در سینما چه پیشنهادها و انتخاب‌هایی خواهد داشت.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا