آموزش و سرگرمی

عکس/ توصیه عجیب همسر مهدی قائدی در مورد سختی زندگی به مردم

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن تیم استقلال، با منتشر کردن یادداشتی در صفحه شخصی اش به مخاطبین خود توصیه جالبی کرده است.

وقت صبح- در روزهای گذشته شایعه عجیبی پیرامون بازداشت مهدی قائدی، حواشی زیادی را برای این بازیکن آبی پوش به همراه داشته است.

این در حالی ست که خبر ورزشی و چند رسانه داخلی دیگر مدعی شده اند این بازیکن به همراه چند بازیکن دیگر در یک مهمانی مختلط حضور داشته و آنجا دستگیر شده اند.

اما بعد از این اخبار مهدی قائدی مدعی شد که این جشن به مناسبت سالگرد ازدواج او بر پا شده و هیچ اتفاق غیرمتعارفی در این مهمانی خانوادگی رخ نداده است.

در همین رابطه ستاره معصومی همسر ستاره استقلال به تازگی یادداشتی را در صفحه اینستاگرام اش منتشر کرده که گویا مرتبط به حواشی اخیر خانواده او بوده است.

او در این مطلب خطاب به مخاطبین اش توصیه کرده که در شرایط سخت زندگی امید را هرگز فراموش نکنند.

توصیه عجیب همسر مهدی قائدی در مورد سختی زندگی به مردم

بخوانید: مهدی قائدی: حرف نمیزنم تا در مورد زندگی شخصیم نپرسند!

سالگرد ازدواج دردسرساز شد

صبح امروز خبرگزاری تسنیم خبر از بازداشت چند بازیکن فوتبال به خاطر حضور در یک میهمانی شبانه داد. بعد از انتشار این خبر در فضای مجازی شایعه‌ای منتشر شد که داریوش شجاعیان، مهدی قایدی و بابک مرادی دستگیر شده‌اند و به عبارتی در این مهمانی حضور داشتند.

به گزارش خبر ورزشی، یکی از بازیکنان فوتبال برای سالگرد ازدواجش یک مهمانی در منطقه دماوند ترتیب داده بود که تعداد زیادی بازیکن فوتبال در آن حضور داشتند. طبق شنیده‌ها همگی دیشب بازداشت شدند.

اگر به آرشیو اخبار رجوع کنید، به راحتی متوجه می‌شوید تاریخ سالگرد ازدواج یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتر نهم دی ماه است. این بازیکن به همین مناسبت جشن سالگرد ازدواجش را در دماوند برگزار کرد.

گفته می‌شود چند بازیکن فعلی و سابق استقلال در این مهمانی حضور داشتند، البته طبق شنیده‌ها این مهمانی خانوادگی بوده است.

نام م. ق، س. ی، ز. ن، م. م، د. ش و ب. م در بین بازداشتی‌ها به گوش می‌رسد. البته س. م هم در این مهمانی حضور داشته که قبل از ورود مامورها از مهمانی خارج شده است.

البته طبق شنیده‌ها این بازیکنان تا ساعاتی دیگر با تعهد و البته قرار وثیقه آزاد خواهند شد تا بتوانند در تمرین تیم‌های‌شان شرکت کنند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا