آموزش و سرگرمی

عکس/ توصیه جالب همسر مهدی قائدی به دنبال کنندگان اش

همسر مهدی قائدی که بعد از بازگشت به ایران با زبان متفاوتی با دنبال کنندگان اش سخن می گوید، دوباره با توصیه جدیدی نگاه کاربران را به خودش جلب کرده است.

وقت صبح– ظاهرا ستاره معصومی قصد ندارد از حواشی و خودنمایی های مختص به خودش در فضای مجازی فاصله بگیرد.

البته که او و همسرش مهدی قائدی در تمام این سال ها بواسطه فعالیت های عجیب و غریبشان زیر ذره بین انتقاد رسانه های داخلی بوده اند.

شاید به همین دلیل باشد که عده ای از کاربران و کارشناسان ورزشی ازدواج قائدی با ستاره معصومی را نقطه عطف حواشی ها و جنجال های این سال های اخیر این بازیکن تکنیکی دانسته اند.

توصیه جالب همسر مهدی قائدی به دنبال کنندگان اشبا این تفاصیل همسر قائدی بعد از بازگشت به ایران روند عجیب و جدیدی را در صفحه شخصی اش برای جلب توجه مخاطبین در پیش گرفته است.

او به تازگی جملاتی برای طرفدارانش منتشر کرده و در آن به سبک صفحه های انگیزشی به کاربران توصیه هایی کرده است.

بخوانید: ویدیو/ حرکت خطرناک مهدی قائدی باز هم پشت فرمان خودرو!

مهدی قایدی گران‌ترین بازیکن لیگ ایران

انتقال مهدی قایدی از شباب الاهلی به استقلال، 32 میلیارد تومان برای آبی‌ها هزینه در پی داشته است.

به گزارش ورزش سه، در نامه‌ای که توسط مصطفی آجورلو، مدیرعامل استقلال، خطاب به خانم زارع مدیریت نظارت بر ناشران بازار پایه منتشر شده، مشخص گردید که آبی‌ها برای حضور مهدی قایدی در این تیم، 850 هزار یورو به خود بازیکن و 250 هزار یورو نیز به باشگاه شباب الاهلی پرداخت کرده‌اند که جمع آن عددی حدودا 32 میلیارد تومان را نشان می‌دهد.

حالا و با اعلام هزینه اعلام شده از انتقال این بازیکن و با نرخ امروز بازار ارز، قایدی کمی بیش از 24 میلیارد تومان برای یک فصل از استقلال درآمد کسب می‌کند که می‌تواند او را در کنار لوکادیا به گران‌ترین بازیکنان امسال لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل کند.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا