آموزش و سرگرمی

عکس/ تقلید جنجالی امیر مقاره از گروه بی‌تی اس!

لباس امیر مقاره در آخرین کنسرتش به شدت حاشیه ساز شده است.

به گزارش وقت صبح، حال مشخص شده که لباس این خواننده از لباس یکی از اعضای گروه محبوب بی‌تی اس کپی شده است.

امیر مقاره از گروه بی‌تی اس تقلید ناشیانه‌ای کرده است.

بخوانید: لباس های BTS چه ویژگی‌هایی دارد که از آن تقلید می کنند؟

فعالیت گروه محبوب کی‌پاپ متوقف شد

گروه محبوب کی‌پاپ (پاپ کُره‌ای) بی‌تی‌اس اعلام کردند که مدتی فعالیت گروهی نخواهند داشت تا هر کدام به کارهای فردی خودشان برسند.

هفت عضو این گروه که میلیاردها دلار درآمد برای اقتصاد کره‌ی جنوبی به ارمغان آورده‌اند در برنامه‌ی شام سالانه‌ای که به مناسبت بزرگداشت سالگرد تأسیس گروه برگزار شد خبر شگفت‌آور این جدایی موقتی را اعلام کردند. آن‌ها گفتند فقط در کار گروه «وقفه» ایجاد می‌کنند.

آن‌ها به تازگی با انتشار آلبوم گلچین جدیدشان به نام proof توانستند در اسپاتیفای تاریخ ساز شدند و رکورد بیشترین پخش در اولین روز انتشار را به نام خود ثبت کردند. این آلبوم جدید مجموعه‌ای از آهنگ‌های قدیمی و چند آهنگ جدید این گروه است.

اما روز گذشته اعضای این گروه مشهور با خبری جنجالی طرفدارانشان در سراسر جهان را با شوک روبرو کردند. آنان اعلام کردند که قرار است به صورت انفرادی به فعالیت خود ادامه دهند.

اعضای گروه وقتی اعلام کردند که به دنبال یک وقفه موقت هستند، اشک می‌ریختند و قول دادند روزی برگردند و دوباره گروه را دور هم جمع کنند. آن‌ها در طول شام سالانه فستا (FESTA) خود که ۹ سال فعالیت گروه BTS را جشن می‌گیرد، جدایی اعضای گروه را اعلام کردند. البته آن‌ها اعلام کردند که گروه را منحل نخواهند کرد.

البته این اولین بار نیست که آن‌ها برای استراحت وقفه ایجاد می‌کنند. در دسامبر ۲۰۲۱، آن‌ها گفتند که برای تجدید قوا به مدتی استراحت نیاز دارند. همچنین در سال ۲۰۱۹ هم یک استراحت کوتاه داشتند.

برای طرفداران گروه‌های پسران، این اطلاعیه ممکن است آشنا به نظر برسد. در سال ۲۰۱۵ وان دایرکشن اعلام کرد که کار گروهی را متوقف می‌کنند تا بتوانند پروژه‌های انفرادی را دنبال کنند.

بدین ترتیب اجرای افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز لغو شد.

نوشته های مشابه

guest
120 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا