عکس/ تفریح لاکچری قوچان نژاد و خانواده اش در دبی !

رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی ایران تصویری از خودش و پسرش در مقابل بلندترین برج دنیا در دوبی منتشر کرده است.

وقت صبح– رضا قوچان نژاد در تصویر تازه اش نشان داده که همراه با پسرش دوران در مقابل “بلندترین  آسمان خراش دنیا” قرار دارند.

انتشار این تصویر و همچنین فیلمی از تفریح پسرش در کنار برج خلیفه دوبی باعث واکنش هواداران گوچی شده است. چرا که برج خلیفه دوبی از لاکچری ترین و گران قیمت ترین سازه های دنیاست!

قوچان نژاد این روزها همراه همسرش سروین بیات( خواهر ساره بیات) و پسرش برای تفریح به کشور امارات و شهر دوبی سفر کرده است.

بخوانید:عکس/ رضا قوچان نژاد دست در دست مرد عنکبوتی در هلند

واکنش دستیار یحیی به شایعه جذب قوچان‌نژاد

حمید مطهری به شایعات حضور قوچان نژاد در پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، شاید لینک شدن قوچان نژاد به پرسپولیس یکی از تکراری‌ترین شایعات فصول نقل و انتقالات مختلف باشد که هیچ‌گاه به سرخپوش شدن بازیکن سابق تیم ملی ایران ختم نشده است.

چه در آن زمان که گوچی در لیگ هلند می‌درخشید و چه حالا که او مدتی است از مستطیل سبز دور مانده، همواره نامش دور و بر باشگاه پرسپولیس با توجه به نیاز این تیم به مهاجم شنیده می‌شد.

پس از اینکه قوچان نژاد اعلام کرد به طور رسمی از فوتبال خداحافظی نکرده و همچنین برای بازی در لیگ برتر ایران تمایل نشان داد بار دیگر شایعات پرسپولیسی شدن این فوتبالیست داغ شد.

حمید مطهری که امروز در برنامه ورزشگاه حاضر شده بود در واکنش به این شایعات گفت: در اینکه تیم پرسپولیس نیاز دارد ترمیم و تقویت شود شکی نیست ولی من به قطعیت می‌گویم در مورد قوچان نژاد تا به حال صحبتی نشده‌. با آقای گل‌محمدی و کادرفنی تا به حال در مورد بازیکنی به جمع بندی نرسیده‌ایم و این‌ها گمانه زنی‌های رسانه هاست.

خروج از نسخه موبایل