آموزش و سرگرمی

عکس/ تفریح فرشته حسینی در ساحل و لب دریا

عکسی که از فرشته حسینی منتشر شده است که او را در تعطیلات نشان می‌دهد.

به گزارش وقت صبح، در این عکس، فرشته حسینی لب دریا حضور دارد و مشخص است که اوقات خوبی را پشت سر می‌گذارد.

فرشته حسینی در ساحل و لب دریا خوشگذرانی کرد.

فرشته حسینی و حمایت از مجسمه ساز افغانی

علیخان عبدالهی که به همراه همسرش زهرا رضایی در برنامه تلویزیونی «محاکات» حاضر شده بود با اشاره به مشکلات زندگی در افغانستان گفت: در اواخر دهه ۱۳۶۰ و به خاطر درگیری‌های قومی-قبیله‌ای از افغانستان به پاکستان و درنهایت به ایران آمدم.

علیخان عبدالهی در چگونگی شروع مجسمه‌سازی گفت: به تشویق یک پیرمرد دستفروش و با استفاده از خمیر نان باگت، کار مجسمه‌سازی را به صورت کاملاً ابتدایی شروع کردم و جالب اینکه اولین خریدار مجسمه‌هایم کامبیز درمبخش بود.

این سرایدار افغان بیان کرد: کامبیز درمبخش را نمی‌شناختم و یکی از روزها که مجسمه‌هایم را بساط کرده بودم، او سر رسید و کل مجسمه‌ها را خرید و سفارش بعدی را داد. تازه بعد از سفارش بود که خودش را معرفی کرد.

علیخان عبدالهی ادامه داد: برخی مجسمه‌هایم تا گالری‌هایی در اروپا و آمریکا رفته است ولی خودم هنوز در همان خانه سرایداری ساکنم چون روح آن ساختمان و کمک ساکنانش بود که باعث شد بتوانم کنار سرایداری، کار مجسمه‌سازی را هم پیگیری کنم.

این مجسمه‌ساز افغان درباره دیدار با نوید محمدزاده در «محاکات» گفت: روزی از روزها مشغول مجسمه‌سازی بودم که فرشته حسینی از هموطنان بازیگرم، تماس گرفت و خواستار دیدار شد.

عبدالهی ادامه داد: وقتی فرشته حسینی به انبار مجسمه‌ها آمد، یک جوان خوش برخورد هم همراهش بود که مدام قیمت مجسمه‌ها را می‌گرفت و هر قیمتی من می‌گفتم، کمی هم بیشتر حساب می‌کرد و در نهایت چندین مجسمه مرا با قیمتی بالا خرید.

عبدالهی افزود: تازه پس از فروش مجسمه‌ها بود که از طریق فرشته حسینی فهمیدم، خریدار مجسمه‌هایم کسی نبوده جز نوید محمدزاده بازیگر «مغزهای زنگ‌زده» که اخیراً هم سریال «قورباغه» را بازی کرده بود.

این مجسمه‌ساز افغان تأکید کرد: آنچه از نوید محمدزاده و کامبیز درمبخش دیدم جز تواضع و خوش برخوردی و مهربانی نبود و بسیار خوشحالم که در کشوری ساکنم که چنین هنرمندانی دارد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا