آموزش و سرگرمی

عکس/ تغییر چهره جدید و دیدنی جواد کاظمیان

جواد کاظمیان پیشکسوت تیم ملی فوتبال با انتشار تصویر تازه ای در صفحه شخصی اش از تغییر چهره جدید و جالب اش برای مخاطبین اش رونمایی کرده است.

وقت صبح– اغلب فوتبال دوستان نام جواد کاظمیان را با درخشش او در فینال بازی های آسیایی 2002 بوسان کره جنوبی به خاطر می آورند.

چرا که این ستاره سابق تیم ملی در آن سال با گلزنی در بازی فینال به همراه تیم ملی امید و با هدایت برانکو توانستند مدال طلای فوتبال مردان را به دست آورند.

اما این روزها جواد کاظمیان نه بواسطه سال های فوتبالی اش بلکه با اظهار نظرهای تند و جنجالی اش درباره شرایط روز جامعه در مرکز توجه کاربران قرار دارد.

البته همین امر سبب شده انتشار هر محتوایی از سوی او در صفحه شخصی اش با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبین اش مواجه شود.

در همین راستا او به تازگی تصویر جدیدی از چهره اش را منتشر کرده که در آن با لبخندی مرموز از مدل موی جدید اش رونمایی کرده است.

به اعتقاد اغلب طرفداران فوتبال این جز معدود دفعاتی ست که ستاره سابق تیم ملی تصویری از خودش را بدون پیام تند و تیز و یا غم انگیزی منتشر کرده است.

تغییر چهره جدید و دیدنی جواد کاظمیانبخوانید: عکس/ حمایت تمام عیار پیروز قربانی از شاهین صمدپور

طعنه جنجالی و متفاوت جواد کاظمیان به یلدای امسال

به گزارش وقت صبح، جواد کاظمیان که این روزها دیگر نام پیشکسوت فوتبال را یدک می کشد، یکی از بازیکنانی ست که همواره در مرکز حاشیه های فوتبالی و غیر فوتبالی قرار دارد.

اما باید اشاره کرد ستاره سابق تیم پرسپولیس مدتی ست که به حواشی هر اتفاقی در فضای مجازی واکنش نشان داده و اظهار نظر می کند.

البته به گزارش وقت صبح گستردگی اظهار نظرهای عجیب و گاها تند او بعد از مهاجرت علی کریمی که یکی از نزدیک ترین دوستان او بود، ابعاد بیشتری را در بر گرفته است.

این ستاره سابق تیم ملی فوتبال که در سال های دور به مهدوی کیای ایران هم شهره شده بود در این متن طعنه آمیز نوشته است:

گویید به یلدا که امسال نیاید، ماتم زدگان را لب پرخنده نشاید.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا