آموزش و سرگرمی

عکس/ تبریک خاص سحر دولتشاهی به هومن سیدی

سحر دولتشاهی بازیگر مطرح سینما و شبکه نمایش خانگی تولد هومن سیدی را تبریک گفت.

به گزارش وقت صبح، سحر دولتشاهی با انتشار عکسی دو نفره از خود و هومن سیدی، تولد وی را تبریک گفت.

سحر دولتشاهی به هومن سیدی تبریک خاص گفت.

سحر دولتشاهی سفیر آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد

سحر دولتشاهی سفیر کمپین «ارمغان پویشی برای آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد» شد.

این بازیگر در گفت‌وگو با ایسنا افزود: طی جلسه‌ای که با معاونت امور زنان و خانواده داشتم قرار شد در جهت اطلاع‌رسانی در زمینه کمپین ارمغان که به آزادی زندانیان زن جرایم غیر عمد اختصاص دارد فعالیت کنم و به کسانی که به من لطف دارند و کارهایم را پیگیری می‌کنند در این زمینه اطلاعاتی ارائه دهم.

وی در ادامه گفت: قرار است معاونت امور زنان جلسه پرسش و پاسخی با حضور طیف‌های مختلفی مانند هنرمندان و ورزشکاران برگزار کند و من در این جلسه درباره کمپین ارمغان توضیحاتی را ارائه دهم. یکی دیگر از برنامه‌های در نظر گرفته شده دیدار با خانواده‌هایی است که همسر آن‌ها به علت ارتکاب جرایم غیر عمد در زندان به سر می‌برند.

این هنرمند با بیان اینکه عملکرد خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در حوزه‌های مختلف شجاعانه بوده است گفت: اقدامات او به حوزه زنان کمک کننده بوده است علاوه بر آن من به علت جایگاهم احساس مسئولیت اجتماعی می‌کنم و تلاش می‌کنم با دقت مسئولیت‌هایی را در این زمینه اجرایی کنم.

کمپین ارمغان می‌تواند اقدام اجتماعی موثری باشد تا مادرانی که بدون عمد مرتکب جرایمی شدند بتوانند به آغوش خانواده باز گردند.

مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز در دیدار با دولتشاهی بازیگر بارکد نیز ضمن تاکید بر فعالیت مستمر در حوزه آزادسازی زنان زندانی، از مردم و مسئولین خواست تا با پیوستن به پویش ارمغان در آزادی زنان زندانی مرتکب جرایم غیرعمد سهیم شوند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا