عکس/ بلایی که نرگس محمدی بر سر همسرش آورد!

نرگس محمدی بازیگر و همسر علی اوجی عکسی از همسرش منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، در این عکس مشخص است که نرگس محمدی در حال اصلاح خط گردن همسرش بوده که آن را به این روز انداخته است!

نرگس محمدی از گلنار می‌گوید

نرگس محمدی علاوه بر سریال «ستایش» در مجموعه‌هایی چون «معمای شاه»، «زعفرانی»، «بوی باران»، «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» و «ما فرشته نیستیم» نیز ایفای نقش کرده است؛ با این حال خودش می‌گوید، «امیدی ندارم به این زودی‌ها از سایه «ستایش» بیرون بیایم. »

به گزارش ایسنا، این روزها سریال «معمای شاه» با بازی این بازیگر در حال پخش از آی فیلم ۲ است که در آن نقش «گلنار» را بازی می‌کند؛ دختر جوان ستمدیده‌ای که به خانه وزیری‌ها پناه می‌آورد و عروس آن‌ها می‌شود.

محمدی که به واسطه ایفای نقش در سه قسمت از سریال «ستایش» بین بینندگان تلویزیون شناخته می‌شود، همچنان زیر سایه این نقش قرار دارد و می‌گوید امیدی نداشته است که به واسطه نقش گلنار از زیر سایه ستایش بیرون بیاید.

بیشتر بخوانید:

عکس شائبه برانگیز نرگس محمدی و حدس و گمان‌ها در مورد او!

برادرزاده ۲ساله نرگس محمدی در وان حمام غرق شد + عکس او و کودک فوت شده

او توضیح می‌دهد: «معمای شاه» یک سریال پربازیگر و پرکاراکتر بود و تاریخ در آن محوریت داشت. آنقدر هم نقش‌های مختلف داشت که یک کاراکتر نمی‌توانست به طور اختصاصی دیده شود.

کاراکتر گلنار در بیشتر قسمت‌های معمای شاه حضور داشت اما نقشش آنقدر پررنگ و تاثیرگذار نبود که در میان آن همه کاراکتر به شکل ویژه به آن نگاه شود؛ اما حساب سریال ستایش فرق می‌کرد.

ستایش یک سریال شخصیت محور بود و اصولا همه چیز بر مبنای قهرمان قصه و حواشی زندگی‌اش پایه ریزی شده بود. خودم امیدی ندارم که به این زودی‌ها بتوانم از کاراکتر «ستایش» جدا شوم.

محمدی درباره شخصیت «گلنار» در سریال معمای شاه اظهار کرد: گلنار یک دختر مظلوم است که ویژگی خاصی ندارد، بر عکس ستایش که بسیار فعال بود و به تنهایی می‌توانست روند قصه را تغییر دهد. فکر می‌کنم دخترانی مثل گلنار در آن زمان زیاد بوده اند.


خروج از نسخه موبایل