آموزش و سرگرمی

عکس/ بریز و بپاش عجیب سردار آزمون برای تیم والیبال اش!

سردار آزمون مهاجم لورکوزن آلمان با انتشار یادداشت عجیب و متفاوتی در صفحه اینستاگرام اش از هزینه های لاکچری اش برای تیم والیبال اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- در روزهای گذشته اخباری پیرامون جدایی سردار آزمون از باشگاه لورکوزن آلمان در اغلب رسانه های داخلی و خارجی منتشر شده است.

حتی برخی از رسانه های خارجی مدعی شدند این ستاره تیم ملی قرار است به زودی به گالاتاسرای ترکیه منتقل شود.

اما شب گذشته یک خبرنگار مشهور ایتالیایی در توئیتی ادعا کرد که باشگاه مارسی فرانسه به دنبال جذب سردار برای فصل آینده این باشگاه است.

بریز و بپاش عجیب سردار آزمون برای تیم والیبال اش!در همین راستا این مهاجم ایرانی به تازگی و بی تفاوت به این اخبار ها با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی اش از هزینه های لاکچری اش برای تیم والیبال سریک گنبد رونمایی کرده است.

البته این در حالی است که سردار و خانواده اش همیشه با دادن پاداش از اعضای این تیم حمایت ویژه ای داشته اند و این بار هم با افزایش پنج درصدی قرارداد بازیکنان آنها را غافلگیر کرده اند.

بخوانید: عکس/ دعوای جنجالی مجری اخراجی و کمند امیرسلیمانی به اینستاگرام کشید

تکلیف سردار آزمون مشخص شد

به گزارش ورزش سه، سردار آزمون قصد دارد ادامه این فصل را با لباس لورکوزن به میدان برود و پرونده حضور او در مارسی بسته شد.

با پیگیری های خبرنگار ورزش سه، مشخص شد که پرونده پیوستن این مهاجم ایرانی به مارسی بسته شده است. سردار آزمون در مکالمه ای کوتاه که با خبرنگار ورزش سه داشت، اعلام کرد که انتقال او به المپیک مارسی منتفی شده و در لورکوزن می‌ماند.

بدین ترتیب، سردار به تمریناتش در بایر ادامه خواهد داد و خود را برای برگزاری دیدار حساس هفته نوزدهم بوندس لیگا که برابر آگزبورگ برگزار می شود، آماده خواهد کرد تا بدین شکل داستان انتقال زمستانی آزمون به فرانسه و حتی ترکیه منتفی شود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا