آموزش و سرگرمی

عکس/ بازگشت دوباره هالک ایرانی فتوشاپی به فضای مجازی

سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی پس از شکست تحقیر آمیز اخیر و خداحافظی اش از فضای مجازی بار دیگر با یک تصویر فتوشاپی بازگشته است.

وقت صبح- سجاد غریبی که آخرین بار گفته بود دیگر از لقب هالک ایرانی استفاده نمی کند و از حاشیه ها دور می ماند، نتوانست بر عهده اش پایبند بماند و بلوا به پا کرد.

 بازگشت فتوشاپی دوباره هالک ایرانی به فضای مجازی

او روز گذشته در یک یادداشت اعلام کرد که در حال تمرین است و از فضای مجازی دور خواهد بود.

اما امروز تصویری منتشر کرد که نشان می دهد هنوز سجاد غریبی به انتشار تصاویر فتوشاپی اش علاقه دارد تا توجه کاربران را جلب کند.

غریبی اکنون بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

بخوانید: ویدیو/ سر و صدای مربی هالک ایرانی با خودنمایی عجیب اش در فضای مجازی

ماجرای شایعه ضرب و شتم هالک ایرانی؛ علت کبودی و زخم چه بود؟

سجاد غریبی یا همان هالک ایرانی پس از شکست تحقیر آمیز در برابر جومانوف آلمات باخیتوویچ قزاقستانی، با واکنش‌های تند و گسترده کاربران فضای مجازی روبرو شد. واکنش‌هایی که همچنان ادامه دارد و منجر به بروز شایعات تازه‌ای هم شده است.

به گزارش فرارو، در این رابطه برخی رسانه‌ها و سایت‌های داخلی مدعی شدند که افراد ناشناس به سجاد غریبی حمله کرده اند و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده اند. ادعایی که صحت ندارد و صرفا به استناد ویدیویی قدیمی از این چهره جنجالی شکل گرفته است.

در این ویدیو که سجاد غریبی، پس از شکست در برابر گوریل قزاقستانی در سرویس بهداشتی محل برگزار مسابقات ضبط کرده، نشان می‌دهد که بدن اش کبود و زخم شده است. کبودی‌ها و زخم‌هایی که او در حین مسابقه با جومانوف آلمات باخیتوویچ برداشت. او همچین در این ویدیو ادعا می‌کند که دنده اش شکسته است و حال جسمی اش خوب نیست.

همین ویدیو کافی بود که برخی رسانه‌ها و سایت‌های داخل براساس آن شایعه کتک خوردن اش از سوی افراد ناشناس را مطرح کنند. اما این شایعه منجر به واکنشی از سوی سجاد غریبی نشد.

جالب است بدانید که سجاد غریبی به توصیه اطرافیان اش، عنوان هالک ایرانی را از صفحه اینستاگرام اش پاک کرد. علاوه بر این ا ویدیو‌های جنجالی چند ماه اخیر که رجزخوانی برای مارتین فورد و جومانوف آلمات باخیتوویچ قزاقستانی بود را هم از صفحه اش حذف کرد.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا