آموزش و سرگرمی

عکس/ اولین حضور عمومی پریانکا چوپرا با همسر و دخترش

پریانکا چوپرا هنرپیشه هندی برای اولین بار به همراه نیک جوناس، همسرش و دخترشان به نام مالتی ماری در یک مراسم عمومی حضور پیدا کرد!

وقت صبح– پریانکا چوپرا و نیک جوناس  برای اولین بار به همراه دخترشان در مراسم خیابان مشاهیر هالیوود حضور یافتند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، نیک جوناس و پریانکا چوپرا برای اولین بار با مالتی ماری دختر کوچک خود در حالی که برادران جوناس برای تجلیل به خیابان مشاهیر هالیوود رفته بودند، حضور یافتند.

گروه موسیقی برادران جوناس در طی مراسم باشکوهی در لس آنجلس ستاره خود را در این خیابان دریافت کرد.

مالتی ماری که اوایل این ماه یک ساله شد، برای نشان دادن حمایت خود از پدر و عموهایش در این مراسم شرکت کرد.

در تصاویر منتشر شده از این مراسم مالتی ماری کوچک در آغوش مادرش نشسته است و با هیجان به اطراف نگاه می‌کند. به گزارش وقت صبح او برای این مراسم گل سر زیبا سفید رنگی بر سر و پیراهن سفید زیبایی به تن داشت.

اولین حضور عمومی پریانکا چوپرا و دخترش
پریانکا چوپرا و دخترش

نیک 30 ساله در سخنرانی احساسی خود در این مراسم درباره همسر 40 ساله خود و دختر کوچکشان صحبت کرد. نیک ستاره خود در خیابان مشاهیر هالیوود را به همسر و دخترش تقدیم کرد و گفت:

«برای همسر زیبایم که آرامش و پناه من است. من عاشق تو هستم. ازدواج با تو بزرگترین هدیه برای من بوده است. من عاشق پدر و مادر شدن با تو هستم.»

او همینطور رو به دختر یک ساله خود گفت: «سلام مالتی ماری. بی‌صبرانه منتظرم تا تو بزرگ شوی، می‌خواهم تو و دوستانت را به اینجا بیاورم و تو را خجالت زده کنم.»

این زوج که در سال 2018 در یک مراسم مجلل در دلفی ازدواج کردند. آن‌ها در سال گذشته خبر تولد نوزاد خود را از طریق اینستاگرام اعلام کردند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا