آموزش و سرگرمی

عکس/ انگشتر دور حرمی مهناز افشار در آلمان!

انتشار یک از سوی مهناز افشار نکته‌های جالبی را در خود نشان می‌دهد.

به گزارش وقت صبح، در این سلفی انگشتر مهناز افشار دیده می‌شود که بیشتر شبیه انگشترهایی که اغلب مردم هنگام رفتن به شهرهای مذهبی به عناون سوغات می‌برند!

مهناز افشار در آلمان انگشتر دور حرمی دارد.

نظر مهناز افشار در باره دیدار با حسن روحانی

یک بازیگر سینمای ایران گفت: دولت یازدهم با نام تدبیرو امید مزین شده و من نام این دولت را رنگین کمان می‌گذارم.

مهناز افشار در گفت گو با ایرنا افزود: دولت با گشودن خانه سینما نخستین امید را به اهالی فرهنگ و هنر بازگرداند و اکنون منتظریم تا تکلیف ارکستر سمفونیک مشخص شود و با احیای مجدد آن خیالمان راحت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات در عرصه هنر بسیار زیاد است و سردی و غمگینی بر این حوزه مستولی شده است، افزود: نمی‌توانیم از دکتر روحانی انتظار داشته باشیم که به سرعت همه مشکلات را حل کند. بازیگر فیلم برف روی کاج‌ها تاکید کرد: ما اهالی هنر وظیفه داریم که در برابر اقدامات دولت صبور باشیم.

افشار ادامه داد: سخنان رییس‌جمهوری در جمع اهالی هنر یک ویژگی مهم داشت و آن این بود که مطالب شب گذشته وی با سخنان توامان روزهای آغازین دولت و پیش از انتخابات تفاوتی نکرده بود.

افشار نگاه خود به دولت یازدهم را این گونه توصیف می‌کند: این دولت نام خود را تدبیر و امید گذاشته است و من نیز نام رنگین کمان را بر آن می‌گذارم.

وی با بیان اینکه باید در کنار هم با هر سلیقه و نگاهی که داریم با صلح زندگی کنیم تصریح کرد: سینما و هنر متعلق به یک نوع نگاه نیست بلکه به همه باورها و نگاه‌ها در کشورمان تعلق دارد.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا