آموزش و سرگرمی

عکس/ انتقاد آتشین فرشاد احمدزاده از عوارض ورود به کشور

فرشاد احمدزاده ستاره سابق پرسپولیس با انتشار یک استوری جنجال برانگیز در صفحه شخصی اش سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح – احمدزاده ستاره پیشین تیم پرسپولیس که امسال در سپاهان اصفهان بازی می کرد، نتوانست در این فصل با این تیم جام قهرمانی را کسب کند.

با این وجود این هافبک باسابقه مدتی است که از حاشیه ها فاصله گرفته و دیگر به مانند گذشته در مرکز جنجال ها قرار ندارد.

البته احمدزاده مدتی پیش با تاکید بر موضوع ازدواج و همچنین پدر شدن اش، این دو دلیل را علت اصلی دور بودن اش از حواشی های فوتبالی نام برده بود.

اما بازیکن فعلی سپاهان در تازه ترین فعالیت اش در صفحه شخصی اش، موضوعی پر سر و صدا را استوری کرده است.

او در این استوری اعتراضی به عوارض ورود و خروج از کشور انتقاد کرده است و نوشته است: برای خرید شخصی هم‌ باید جریمه بدی، خداروشکر اختلاس نکردیم. ادب و احترامم که تعطیله.

عکس/انتقاد آتشین فرشاد احمدزاده به عوارض ورود به کشور

بخوانید: عکس/ رونمایی همسر فرشاد احمدزاده از عاشقانه جدید و جنجالی شان

رونمایی فرشاد احمدزاده از خودروی فوق لاکچری همسرش

به گزارش وقت صبح، فرشاد احمدزاده بازیکن فعلی تیم سپاهان اصفهان قبل از پیوستن به این تیم یکی از چهره های جنجالی باشگاه پرسپولیس بود.

چرا که حواشی خارج از زمین فوتبال او سبب شده بود همواره مورد انتقاد گروهی از رسانه های ورزشی و کاربران شبکه های اجتماعی قرار بگیرد.

اما ازدواج ناگهانی و خبرساز او با کیانا محمدی یکی از اینفلوئنسر های مطرح فضای مجازی باعث شد او این روزها زندگی آرام و به دور از جنجالی را تجربه کند. البته شاید موضوع پدر شدن او هم در احوالات کنونی فرشاد احمدزاده و پختگی این بازیکن بی تاثیر نباشد.

در همین راستا ستاره سابق تیم پرسپولیس ویدئوی جالب توجه ای را در اینستاگرام اش منتشر کرده که با واکنش های متفاوتی از سوی مخاطبان اش مواجه شده است.

او در این ویدئو با انتشار نمایی از رانندگی کیانا محمدی که به نظر می رسد در یکی از کشورهای عربی باشد، از خودروی فوق لاکچری همسرش رونمایی کرده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا